Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl fiatal lennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl fiatal lennek ehez? (Lent tobb)

Figyelt kérdés

Szóval 16 eves vagyok :)

Ö 18 korül van jövőre ugyan abba a suliba fogunk járni :)

Régebben nagyon sokat beszélgettünk es a héten ujra el kezdtünk es mindig bokol persze ami magyon jól esik :) es mondta orül hogy mosolyt szerzett az atcomra mert ez volt a celja csak fel hogy fiatal vagyok egy kapcsolatra

Es fiszonylag a korombeliek azt mondjak erett gondolkodasu vagyok sot a koromhoz kepest meg kepp és külsore se eppen 16 nak nezek ki szerontetek mit tegyek ?


2014. júl. 5. 04:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért csak telefonról irtam és gyorsan
2014. júl. 5. 04:29
 2/10 anonim ***** válasza:
korban nem vagy fiatal, vannak akik 13-14 éves koruk óta folyamatosan élnek szexuális életet, ezt neked kell érezned, nem korhoz kötött.
2014. júl. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam fiatalnak de mikor ilyeneket írnak nekem az a kis önbizalmam is eltűnik :/

Az meg a masik igen .. én itt vagyok 16 es szűz vagyok

2014. júl. 5. 05:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagy ez a korkülönbség. Ha kedvelitek egymást, nyugodtan próbálkozzatok :)


A szex meg nem kötelező. Ha még nem szeretnéd, akkor meg lehet oldani máshogy is, hogy kielégüljön ;)

2014. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még.majd ha 18 leszel. Minek kell ilyen fiatalon dugni?
2014. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En egy szoval se mondtam es a kerdes se a szexre itanyult
2014. júl. 5. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: Nem a szarkavaró kockák véleményét kell ilyenkor kikérni.
2014. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak az a kérdés ő hogyan értette hogy fél hogy fiatal lennél... de amúgy szerintem sem vagy az
2014. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát koszonom a biztato valaszokat :)

Aztan a vegen ki derul hogy csak at baszta az agyam :D

2014. júl. 6. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:

mi ez a 18as szám

séfbácsi szerint 17

szerintem meg mindenki maga döntse el és ne komplikáljon semmit se túl

2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!