Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elrontani a meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elrontani a meglepetést, és már elég rég nem hoztam szóba az eljegyzést, de a filmeken mindig elpityeredem. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve együtt vagyunk. A 3. évfordulónkon azt hittem, megkéri a kezem, de még nem tette. Akkor (előtte és utána is) rengeteget beszélgettünk a dologról, és mindketten ezt akarjuk, de ő akarja eldönteni, mikor, engem meg megőrjít a várakozás. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy még idén meg fogja kérni a kezem, úgyhogy legalább fél éve meg sem említettem előtte a dolgot. Borzasztóan kíváncsi, mindenlében kanál vagyok, mindent tudni akarok, mindent megkérdezek, de ezt a "meglepetést" nem akarom elrontani saját magamnak sem, úgyhogy hagynom kell most, hogy ő tervezze meg, és ő csinálja meg (általában mindig mindent én szervezek a kapcsolatunkban, ezért is olyan nehéz csendben maradni a seggemen).

Viszont azon túl, hogy nem beszélünk róla, nem hozom szóba stb, ha olyan filmet nézünk, amiben a lánykérés-esküvő téma felmerül, mindig meghatódom és elsírom magam, akármennyire is próbálom visszafogni magam. Szerintetek nagyon rosszul csinálom? Nálatok is volt ilyen várakozás? Nálatok hogy zajlott?



2014. júl. 5. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha tudod, hogy romantikus a film - tehát nem meglepő a lánykérés - és a párod is lát, miközben bőgsz rajta, az gáz, mert az manipuláció.


Egyébként is gáz, mert tehetetlen dühödben csak hisztizni tudsz. Kérd meg te őt.

2014. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nevetséges és szánalmas, nő létemre soha nem értem meg az ilyen nőket pedig nekem is fontos a házasság de ez már nagyon a ló túloldala.
2014. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

De jó, hogy az ember feltesz egy egyszerű kérdést, és itt mindenki olyan okosan belelát az ember kapcsolatában, és így meg tudja mondani, milyen is a másik, meg milyen vagyok én, illetve milyen a helyzetünk akár anyagilag akár érzelmileg. :D

Természetesen, aki hasznos választ adott, annak köszönöm, még akkor is ha az negatív volt.

2014. júl. 5. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!