Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? (Kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


26F vagyok, a korombeli csajokra tapasztaltam már hogy igaz (pláne a "faképnél hagy a pultnál" része) inkább a másik két típusra vonatkozik a kérdésem.



2014. júl. 5. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy általánosításos hülyeség.
2014. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ilyen buta? Nem szeretem a buta embereket. Elveszik az életkedvem. jaj, kérdező, elrontottad a napom.
2014. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz, max az idősebb nős. Nekem a fiatalabbakkal csak a baj van, érettlenek, mindig hisztiznek, folyton rajtad csüngnek, egyáltalán nme xboxoznak veled, az nem érdekel, hogy mit gondolnak a kocsimról.

A korombbeliek, meg akkikkel én vagyok leszarják milyen kocsim van, takarítanak utánam(fiatalabb nem fog) Fizeti a fele költséget, nem beszél ki, és ugyanúgy nem xboxozik.

2014. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már 100-szor meg lett mondva, hogy ezek az idióta általánosítások mind hülyeségek. Minden ember más. Van akire igazak ezek az állítások, van akire pont az ellentéte igaz.
2014. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2: Jajj de sajnállak! Na menj haza sírni!
2014. júl. 5. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság, valami hülye csinálhatta a képet, aki mindenkit csak általánosít.
2014. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hatalmas általánosítás

26 vagyok

Férjnél

Ssem hívattam meg magam italra..

És xboxozom is..

Van saját kocsim23 éves korom óta,( kucsit rozoga, de z enyém, vagyis már mienk... nem kellett sose másé..18 évesen sem érdekelt, bár az exem mindig szerzett szülőktől

Úgyhogy szerintem baromság)

2014. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Baromság.
2014. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát 26 évesen ezt elhinni tényleg butaság..
2014. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is 26 éves vagyok és szerintem nagyjából megállja a helyét a képen szereplő állítás!
2014. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!