Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam a fenebe az egeszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenebe az egeszet mostmar? Van meg ertelme huzni ezt?

Figyelt kérdés

Baratnom nincs a kozelemben mivel kulfoldon dolgozik jelenleg mar egy honapja. Ket hete eloallt azzal hogy nemhianyzom neki szakitani akar mert neki ez sok. Megbeszeltuk hogy kevesebbet beszelunk es megprobaljuk ugy. Egesznap hagyom este irok csak neki es ennyi.


Ehhez kepest o egesznap ir nekem hogy miujsag meg ilyenek. En probalok toszavakkal valaszolni hogy lassa rajtam nem akarok a nyakan logni.


Ha nem irom hogy szeretem mindig irja . Tok normalis volt minden vegre . Este dolgozott en meg irtam neki egy uzit hogy most ertem haza nagyon szeretem majd hnap beszelunk millio csoook stb. Tok aranyos uzenet volt. Erre visszair hogy "jolvan" kerdezem h mibaj. Mondja h faradt megy aludni. Kerdezem hogy mindenoke? Erre hogy o mennyire faradt nincs kedve most ezt megbeszelni hagyjam a busba kb...


Tegnap mondta hogy hianyzom neki aranyos volt normalis volt.. nemigaz ennyire nentudja magat megeroltetni hogy leirjon egy ilyet hogy ois szeret meg mittudomen.. miert kell bunkozni? Enis voltam mar faradt megse bunkoztam vele...


2014. júl. 6. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Mennyi ideig lesz távol? Mielőtt kiment is voltak gondok?

2014. júl. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol vele? A csaj egyértelműen minimum bipoláris, de legalábbis semennyire nincs az irányítása alatt hogy éppen mit is akar.

Csak dobd ki.

Gondolj bele mi lenne ha például feleségül vennéd? Egyik nap hazamenne tök jó kedvvel, lefeküdnétek terhes lenne, aztán egy másik nap elszállna az agya megint, össze-vissza verne, és lelépne a gyerekkel, csakhogy teremtsen még egy egyedül nevelt burger forgató iskolázatlan kis majmot..


Most komolyan.

2014. júl. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg egy honapig lesz kint. Elotte semmi bajunk nem volt. Talan annyi hogy tul sokat voltunk egyutt..
2014. júl. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!