Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Love.hu-n miért csak idióták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n miért csak idióták vannak?

Figyelt kérdés
Hiába írom ki hogy tartós kapcsolatot szeretnék még is van olyan aki csak a szex miatt ír.
2014. júl. 6. 07:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön az emberek többsége idióta.
2014. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akkor még is hol lehet normális férfiakkal megismerkedni?
2014. júl. 6. 07:35
 3/29 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége idióta. :)
2014. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Életben
2014. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
a valós életben. a társkeresőkről én is lemondtam. rohadt sok a felszínes nő, nem csoda hogy a normális férfiak nem társkeresőznek. (esetleg csak addig amíg meg nem tapasztalják, milyen emberek is járnak arra)
2014. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3-asnak meg igaza van! :)
2014. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Na de az életben hol? Nem egy nagyvárosban lakom.
2014. júl. 6. 08:01
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor kirándulj nagyvárosba
2014. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2014. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

én is regisztrálva vagyok 3 oldalra, rég nem léptem be mert elegem lett...rendesen kitöltök mindent amit lehet, hogy elég infó legyen rólam...írok valakinek levelet még csak az adatlapomat sem nézi meg...tök értelmetlennek látom inkább keresek más megoldást...másnak lehet bejött nekem nem, ennyi...nem mindenki idióta csak szerintem nem jókat fogtunk ki...ez van, van más lehetőség :)

21F

2014. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!