Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Love.hu-n miért csak idióták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n miért csak idióták vannak?

Figyelt kérdés
Hiába írom ki hogy tartós kapcsolatot szeretnék még is van olyan aki csak a szex miatt ír.
2014. júl. 6. 07:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező, a nők se éppen rózsabimbók.
2014. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok A love.hu de még egy rendes komoly nőt nem találtam.
2014. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Mert az értelmes emberek itt trollkodnak.

Viccet félretéve, minden regisztrált tagot végignéztél, hogy erre a következtetésre jutottál? Kétlem, mert én is regisztráltam, bár már vagy egy éve nem jártam az oldalon.

2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Írj priviben ;)
2014. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én már vagy 7 éve fent vagyok de még értelmes választ sem kaptam nőktől akik meg akartak volna ismerni. Mindegyik csak a kifogásokat sorolta hogy miért nem.
2014. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az életben, a való életben:D az ilyen válaszoktól mindig röhögőgörcsöt kapok.... Mert akik társkeresőre regisztrálnak nem húsvér emberek? Dehogynem.


Egyébként minden ilyen oldalon vannak idióták, de rendes pasik is.

Én az egyik ilyen oldalon ismertem meg a férjemet több mint 4 éve. Bár igaz, hogy fél év alatt ő volt az egyetlen normális akivel találkoztam. Az előtte lévő 4 valóban idióta volt:)


28/N

2014. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ő 2 héttel a regisztrációja után ismert meg engem. Alapból 5 lánynak írt akik bejöttek neki, és 3-man válaszoltak is. Aztán 1-2 levél után már csak velem foglalkozott...


És még mielőtt az jönne, nem pénzes pasi, nem agyongyúrt, kicsit izmos csak, kis pocakkal. Magas (190cm) Illetve én helyesnek tartom, aztán ennyi. Bár más ismerősöm is, de az lényegtelen. És saját lakása sem volt akkoriban.


Otthon lakott az anyjával meg a húgával, mert iskolába járt, ahogy én is. Kocsija sem, és még csak jogsija sincs azóta sem. Nekünk nagyon is megfelel a tömegközlekedés. Főleg, hogy többnyire ingyen van:D mert ilyen mocsok szolgáltatásért nem fizetünk, csak ha épp nagyon muszáj.


Szóval az sem igaz, hogy a nők nem válaszolnak, és csak a pénzre mennek...

2014. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

16-os: 1 év alatt csak felszínes nőket találtam ilyen oldalakon :P


inkább élőben ismerkedek, ott legalább egyből le lehet vágni, ha valami nem stimmel a nővel.

2014. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szóval ha egy nő az merészeli mondani, hogy nem jössz be neki akkor már felszínes?


Inkább csak van ízlése és te abba nem férsz bele. Ennyi. Te sem jössz össze olyannal aki nem tetszik. Legalábbis normális ember nem tesz ilyet...Ne legyél már álszent.

2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Bár ha 1 év alatt nem jött össze semmi, akkor az is lehet, hogy te csináltál valamit rosszul... pl sablonos vagy unalmas vagy, semmi új dolgot nem írsz, csak hogy szia ismerkedjünk... ez azért már a 10. után elég uncsi, és nem kelti fel a figyelmet.


Nekem is az a férfi lett a férjem, aki nem a 87. szia ismerkedni szeretnék veled üzenetet írta, hanem személyre szóló nem sablon volt.

2014. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!