Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Love.hu-n miért csak idióták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n miért csak idióták vannak?

Figyelt kérdés
Hiába írom ki hogy tartós kapcsolatot szeretnék még is van olyan aki csak a szex miatt ír.
2014. júl. 6. 07:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

1, azért felszínesek a lányok, mert amikor haverom luxusautójában pózolós képet tettem fel, mindjárt felkeltettem az érdeklődésüket :) ("rendes lányoknak" nem néztek ki plázacicásan)

2, személyre szóló leveleket írtam. de a többségük teljesen kiélt, megsavanyodott lány. lelkesedés és minden egyéb hiányzik belőlük, de persze ismerkednének...

2014. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
zombikkal meg nem szívesen ismerkedik az ember.
2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Az ember aki más válasza:
Én is osztanám azt a tényállást,hogy az ún. társkereső oldalakon 95%-ban csak jellemtelen és felszínes nőket lehet találni.Az intelligencia ma már egyedi privilégium és nagy kincsnek számít.Amolyan társadalmi kísérlet vonatkozásában próbáltam ki néhány populárisabb társkereső oldalt.Nekem elég volt 2 hónap,hogy reálisan felmérjem a "kínálatot",mert akár tetszik akár nem sajnos amolyan "húspiac" jellege van a dolognak,ahol kilóra és magasságra megy a szereposztás.Tisztában vagyok az adottságaimmal,ezért semmi csili vili bomba-bamba nőnek nem írtam csak a vége felé.Dúrván 500 nőnek írtam NEM SABLONOS bemutatkozó szöveget,hanem mivel megfogott valami abban,amit bemutatkozásnak írt naivan gondolván,hogy szorult bele értelem,van saját gondolata,talán más lehet,mint a "tucatnőcskék" vettem a fáradságot,hogy személyre szóló bemutatkozó VALÓS gondolatokat tartalmazó szöveget írjak.A végeredmény:Az 500 nőből mindössze 10 írt vissza normális és kulturált megfogalmazásban,hogy bocsi nem vagy az esetem,ne haragudj,de nekem más elképzelésem van stb. és összejött egy találkozó.Mi van a maradék 490-nel???Mi a jó büdös franc az igazi jellemtelenség,ha nem ez???Nem bántani akarok senkit,de ez intő példának kell lennie,hogy jó érzésű ember messzire kerülje el az ilyenfajta ismerkedést,mert csak időpocsékolás és sehová sem vezet!Ezerből talán egy sikerül több nem ennyi.
2014. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

hát, akkor ahány ember annyi tapasztalat. És a személyes hangvételű levél mit takar pontosan?


Amúgy meg nem minden lány ilyen.... a férjemnek se volt soha kocsija, még jogsija sem, és nekem sem. Otthon lakott az anyjánál amikor megismerkedtünk, sőt, ő még szűz is volt 20 éves kora vége felé... Aztán mire betöltötte a 21-et, már nem volt az:D mert nekem adta.


Annyi a lényeg, hogy nem a társkereső a hibás. Tudod hogy mondják. Ha nem tudsz úszni, nem a víz hülye.

2014. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szóval a férjemnek így elsőre, 2 hét alatt összejött a dolog. Ezek szerint ő az egyik kivétel.


Én egyébként több olyan párt is ismerek akik társkeresőn ismerkedtek meg. Mind a saját baráti körömből mind az övéből.

Van ahol házasság, és gyerek is van. És így egyértelmű, hogy az ilyen kapcsolatokban férfi is van, és nő is. Tehát annyira azért mégsem ritka, vagy lehetetlen ez a dolog....

2014. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24-es! Itt ez a mondás azért nem állja meg a helyét, mert a víz a virtuális világ, az úszás pedig a hazugság.
2014. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

személyes hangvételű levél: először is annak írok levelet, aki valamivel felkeltette az érdeklődésemet. nem minden lánynak, aki tetszik.

tehát ha valaki felkeltette az érdeklődésemet, azzal kapcsolatban írok neki...


Te ezt tapasztaltad, én meg nem. Ennyi. Biztos van rendes lány is, de én eddig csak trógerekkel futottam össze.

2014. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

és néha tényleg elhűlök azon, hogy egyes nők mennyire jópasikat keresnek. egyrészt a felszínesség miatt, másrészt a reális önértékelés hiánya miatt.

márciusban randiztam egy ilyen csajjal, egy vicc volt. plusz kilók, nem teljesen hibátlan fogsor, és szerinte én (178 centivel 83 kilóval) túl vézna vagyok. gyakorlatilag ez volt az indok és a fő probléma.

na ekkor nevettem ki szegénykét :)

2014. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Az ember aki más válasza:
Ez mindig az adott személytől függött...a lényeg,hogy megfelelő kérdéseket tettem fel,amiket további kérdések követtek volna,amiből fel tudom vázolni a személyiségét,mert engem elsősorban ez érdekel egy nőben,hogy mi van a felszín alatt...lehet az akármilyen csicsa nő,ha vulgárisan fogalmazva "hülye szegény mint a segg" és még ami erre rárakódik plusszban...visszatérve a gondolat elejére olyan információkat szedek ki az aktuális nőből ami alapján el tudom dönteni,hogy érdemes-e tovább menni vagy nem...de már nincs ennek jelentősége,mert az életben többet nem fogok ilyen oldalakra menni...felesleges.
2014. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!