Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm minden nap velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm minden nap velem akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem de szerintem nem abból kell állnia a nyárnak, hogy 100%-ban csak vele vagyok. Amíg volt a suli addig nem volt gond, mert 2-3 naponta találkoztunk és haverokra is jutott időm. Most vele voltam 4 napot. Örültem, hogy végre hazajöttem, itthon lehetek szüleimmel, kicsit pihenhetek, este megyek futni haverommal. De ő már nem bírta ki és már rám írt, hogy mennyire hiányzok neki és nem tud mit csinálni egyedül.


Ha vele vagyok nem haladok semmivel és egész nap csak TV-zünk vagy sétálunk. Nem érti meg, hogy itthon is van az embernek dolga.


Mit kéne tennem? 22 évesek vagyunk.


2014. júl. 6. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mond el neki ezt amit ide firkantottál? Jézusom...
2014. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DanteSparda ***** válasza:
jajj de rossz neked mit megnem adnék hogy a helyedben legyek
2014. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lennék a helyedben kérdező, de nekem még csajom sincs!!
2014. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi csak 20 évesek vagyunk és én vagyok a lány, és a barátom állandóan velem lenne. De az az igazság kicsit az az érzés van bennem, hogy nem akarom még magam komolyan lekötni és igy engem is fáraszt. Lehet az a baj, hogy nem igazán a nagy ő, mert akkor nekem is azt kellene éreznem, hogy mindig vele akarok lenni, de én is inkább azt érzem, hogy barátnőimmel is mennék beszélgetni, szüleimmel is többet akarok lenni, meg a saját hobbijaim is jobban lekötne. Tisztázd magadban először is az érzéseidet, hogy miért nem vágysz a társaságára állandóan, miért nem akarod hogy pl. elmenjen hozzátok és ott közösen csináljátok azokat a dolgokat, amit most szivesebben csinálsz mással.
2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mar az is baj ha szeret?
2014. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ferfiak
2014. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló köszönöm.

A többiek meg azért nem tudnak véleményt mondani, mert sose volt még párkapcsolatuk. Nem baj de akkor ne akarjanak már okoskodni

2014. júl. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!