Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy férfi meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi meg tud maradni egy nővel?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 4 éve vagyunk együtt. Gimnáziumban osztálytársak voltunk és mikor elballagtunk utána jöttünk össze. Azóta együtt vagyunk. Én vagyok neki az első nagy szerelem, meg előttem nem is nagyon volt neki barátnője. Szokta mondani, hogy szeret nem is azzal van a bajom, csak kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy meg tud e egy férfi maradni egy nő mellett...?
2014. júl. 6. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én úgy érzem igen :) én például nagyon ragaszkodó típus vagyok, utána olvastam a "megoldásoknak" hogyan valósítható meg ez és szerintem ez lehetséges legalábbis nem rajtam múlik...mert ugye egy párkapcsolat 2 személyen múlik :)

21F

2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi vágyik arra, hogy több nővel kavarjon. Én konkrétan nagyon monogám vagyok, de ezt elvárom a másiktól is. Ha kifognék egy olyan lányt, aki tényleg tökéletes kívül-belül, eszem ágában sem lenne elhagyni; főleg nem megcsalni...
2014. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen két emberen múlik. Én is letudnám vele élni az életemet, mondjuk nekem előtte volt pár barátom, volt is közte egy hosszabb kapcsolatom is. Csak ez a félsz bennem van néha.. De ő is ragaszkodó típus, meg nem az a nagy partyarc sem..Bízom a legjobbakban:)
2014. júl. 6. 17:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy van olyan ahol pl. a nő csalja a férfit és nem egy ilyet láttam már, a pasi pedig tök hűséges volt, nem kell azt gondolni, hogy mindig a férfiak a rosszak.
2014. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Meg amúgy én nem benne nem bízom, hanem a mai nőkben.. Már nem az van mint régen, hogy a fiú udvarol, már a nők szedik fel a csávókat..Ami sztem egy kissé durva..
2014. júl. 6. 17:14
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es! Nem is hiszem azt h a férfiak a rosszak.. Némelyik férfi pont a nőktől olyan amilyen..
2014. júl. 6. 17:16
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan típus, akkor simán lehet, hogy 1 nővel lesz boldog élete végéig.


pl: az én férjem csak velem feküdt le, senki mással. 20. életéve végefelé jöttünk össze. Akkor vesztette el ugye a szüzességét is.


Most őszintén. Ha másokkal akart volna lefeküdni, végigdughatta volna a középiskolát, meg a szakmát is...elég jó pasi hozzá, de nem volt olyan lány aki annyira tetszett volna neki, hogy össze is jöjjön vele, és még le is feküdjön vele. Ő a szerelemre várt, és nem akarta egy akárkivel elveszíteni...aki nem jelent neki semmit.


Sok alkalma lett volna, akár 1 éjszakásra is, de nem ment bele. Egyszerűen, ő nem ilyen fajta.


Az esküvőnk előtt az egyik ismerőse (persze pasi) le akarta beszélni, hogy elvegyen 22 évesen. Mert hogy egy csomó csajt nem dugott még meg.... Ő egyenesen megmondta neki, hogy nem is akar, mert csak én érdeklem. És 1 nővel is kipróbálhat dolgokat, kiélheti a vágyait:) Aztán ha tényleg valami új kell neki, akkor veszünk pár parókát, és én leszek Dóri a titkárnő, vagy Anita, a bilincses börtönőr:D Nem vicc, tényleg ezt mondta:)


A csajokat sem nézi meg az utcán, mert nem érdeklik más nők...


Az egyik csaj haverja az esküvő előtt össze akart jönni vele, de a férjem kiröhögte és mondta neki, hogy elkésett. 6 év barátság alatt hirtelen kellett volna a csajnak a férjem... de amikor még engem nem ismert, akkor meg a csaj rá sem bagózott.


Munkahelyén is kikezdtek már vele egy párszor, de fel sem veszi. Nevetve meséli el milyen szánalmasak a nők amikor felajánlkozott neki 2 is, és közölték hogy nem gond hogy házas....


Szóval ennyi.

2014. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A mai nők szednek fel pasikat?:) Ez aranyos:D Tudod a pasikat nem lehet felszedni, ha ők nem mennek bele.
2014. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ehhez a felszedéshez azért tegyük hozzá:


Ha egy nő megkérdezne egy férfit, hogy jönne-e most szexelni vele csak úgy, akkor az 100-ból 90-szer beleegyezésbe ütközne.

Ha egy férfi megkérdezne egy nőt, hogy jönne-e most szexelni vele csak úgy, akkor az 100-ból 98-szor elutasításba ütközne.

2014. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!