Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve... :( Tegnap voltunk nyaralni a barátnőimmel , és megismerkedtem 1 fiúval a buliban. Kimentünk sétálni a partra , beültünk koktélozni , beszélgettünk meg minden ezt így ugyse lehet leirni :( Az volt életem legjobb 4-5 órája. A végén mikor a parton ültünk , elkezdtünk csókolózni , majd ő akarta de mondtam neki hogy még ne most meg ne itt. Elmosolyodott , majd azt mondta persze ahogy szeretném. Utána még fél óráig elvoltunk , utána is oylan volt mint előtte. Majd mikor mentünk haza azt mondta hogy eddig én voltam a legszebb és legkedvesebb lány akit megismert és szeretne még találkozni, mondtam én is hogy naná. Annyir boldog voltam hazamentem meséltem mindenkinek. Másnap ráírok viberen , nem válaszol , felhívom kinyomja. :( Azóta mi már hazajöttünk ő vele nem tudom mivan. Pedig átom hogy viberen látta hogy írtam de nem válaszol , semmi. :( Teljesen letargiába vagyok , annyira jó volt , hiányzik az illata a beszéde meg minden. :( Miért csinálta ezt? Megőrülök.

18/L


2014. júl. 6. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezért öngyilkos ne legyél..
2014. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart fektetni. Szerencsés vagy, hogy nem erőszakoskodott...
2014. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ennyire naív vagy? Gondolom teljesen tapasztalatlan lehetsz. Csak egyetlen alkalomra, egy éjszakára kellettél neki, semmi többre. Ez teljesen egyértelmű. Ne siránkozz miatta, alkalmi kalandod bármikor lehet.
2014. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy srác ki nagyon kedves volt egy lánnyal, fel is vetette neki a lefekvés ötletét de a lány nem ment bele. A srác jófejségből vagy még reménykedésből aznap a lánnyal volt ki tudja "hátha még összejön" De a lány hazament, ki komoly kapcsolatot szeretne, a srác meg eltűnt.. Remélem érted..
2014. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Jol jártál... muhahaha: PPP
2014. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kaland voltál neki.Kész.
2014. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom nem vagy egy agysebész, de ha kinézel valahogy akkor még viheted valamire az életben. :D
2014. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél buta
2014. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezert nem szeretem a korosztalyom..


Naivitas a köbön raadasul okos se vagy.


18/F

2014. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart fektetni.. :D Örülj neki, hogy megszabadultál tőle ;)
2014. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!