Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam meg neki, hogy férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok,8 éve vagyunk együtt a párommal,abból 3 éve házasságban.A kapcsolatunk már a házasság előtt se volt a legjobb,de gondoltuk majd jobb lesz, de nem lett.Azóta napi téma a válás,de nem tudunk elszakadni egymástól.

1 hete egy közösségi oldalon egy téma kapcsán levelezni kezdtem egy fiúval.Pár levél után kiderült,hogy sok a közös témánk és nagyon jól el tudunk beszélgetni.Azóta levelezünk.Szóltam,hogy nem vagyok független,de azt nem mondtam,hogy férjem van. Megbeszéltük, hogy hétvégén találkozunk egy bevásárlóközpontban.De nem tudom,hogy menjek -e el és ha igen, akkor még előtte szóljak a házasságomról,vagy ott személyesen?


2014. júl. 7. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Férjnél vagyok."
2014. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a sorrend. Először el kéne válnod.
2014. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is, 26 évesen már illő lenne magadat nem lánynak nevezni. Másodszor, igen, mond meg neki, döntse el ő, hogy ezek után is akar-e veled találkozni, vagy beszélgetni. Ez így tiszta játék. Jah, és még ott a férjed is......mindenképp az őszinte beszédet javasolnám :)
2014. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez már el lett rontva ott, hogy nem voltál őszinte. Egy igazi kapcsolat (legyen az baráti vagy párkapcsolat) igaz alapja az őszinteség.

Menj el, de ne lepődj meg, hogy ha elmondod neki, akkor kiakad picit. Ha nem mondod el, az szemétség lenne... :/


26/F

2014. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a helyedben:

nem mennék el

nem leveleznék azzal a fiúval, gondolom csak szexre kellesz neki, de lehet tévedek

megpróbálnám helyre hozni a házasságot mondjuk ezzel a megoldással: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

de mivel nem te vagyok, így nem dönthetek helyetted, csak leírtam mit tennék :) dönts helyesen, hogy később nehogy megbánd!

2014. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond meg neki elsőnek hogy férjnél vagy, és ha akarod hogy benne van e így a találkozóban.
2014. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta próbáljuk helyre hozni.Én még próbálkoznék is, de a férjem szerint már megtettünk mindent.
2014. júl. 7. 13:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagy sz opás lehet a fizikain túl is, ha nem közlöd időben.
2014. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor olvasd el a könyvet, neki is el kellene olvasnia, de ha még nem akarja mert "mindent megtett" akkor alkalmazd a benne rejlő tudást és akkor rá tudod venni, utána még van pár könyvet olvasnék az írótól mivel többet tudhattok meg ebben a témában :) szerintem ezzel megoldható a házasság...pont ilyen esetek is vannak benne, hogy a nő rendbe akarja hozni a férfi meg úgy gondolja rendben van, vagy nem akar erőfeszítéseket tenni kezdetben, de végül boldog véget ér a dolog :) ha tényleg szeretnéd akkor szerintem megér 1 próbát :)
2014. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :-)

Megírtam neki, hogy házas vagyok.

2014. júl. 7. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!