Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam meg neki, hogy férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok,8 éve vagyunk együtt a párommal,abból 3 éve házasságban.A kapcsolatunk már a házasság előtt se volt a legjobb,de gondoltuk majd jobb lesz, de nem lett.Azóta napi téma a válás,de nem tudunk elszakadni egymástól.

1 hete egy közösségi oldalon egy téma kapcsán levelezni kezdtem egy fiúval.Pár levél után kiderült,hogy sok a közös témánk és nagyon jól el tudunk beszélgetni.Azóta levelezünk.Szóltam,hogy nem vagyok független,de azt nem mondtam,hogy férjem van. Megbeszéltük, hogy hétvégén találkozunk egy bevásárlóközpontban.De nem tudom,hogy menjek -e el és ha igen, akkor még előtte szóljak a házasságomról,vagy ott személyesen?


2014. júl. 7. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#5/9-es vagyok:

Gratulálok ezzel meg is született a válasz a kérdésre :)

A következő a házasságod lesz remélem, vagy az lenne a legjobb ha nem is lenne kérdés, csak válasz :) és boldog végkifejlet :) de bárhogy is döntesz sok sikert és sok boldogságot :)

2014. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mindig legy oszinte,jol tetted h be valottad h hazas vagy a konybe azert olvass bele.
2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2014. júl. 7. 14:57
 14/16 A kérdező kommentje:

A férjemmel nem igazán sikerül megegyeznünk,szóval sok eséllyel vége az egésznek.

Az interneten megismert férfi pedig úgy tűnik belém szeretett,én ezt nem értem,ezért inkább nem találkozok vele,de nem adja fel.Nem tud bele törődni.Nem tudom még mindig mit kezdjek ezzel a helyzettel.

2014. júl. 9. 09:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mindenképpen. Őszintén. Aztán a férjednek is, hogy mivel szerintetek menthetetlen a házasságotok, te bizony elkezdesz randizni. Ez utóbbit nem muszáj, nem ismerem a férjed, lehet idegbeteg lenne erre a hírre. Raizz, legyél boldog, ha már eddig nem jött össze.
2014. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Raizz=randizz
2014. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!