Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos nő mit vár el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő mit vár el egy 24 éves embertől?

Figyelt kérdés

Korombeli nők (+/3) véleményezzetek!


Érzelmi,társadalmi,szociális és egyéb szempontból.

Ha mélyebben kifejted, duplán megköszönöm! :)


24/F



2014. júl. 7. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ilyeneket írni, semmi lazaság nincs a nőkben az ember csak robotoljon, a kedvem is elment, nekem nem kell bnő.
2014. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok

most mi nem tetszik? nyilván csak nem a férfi robotol, hanem a nő is ugyanúgy

csak mert jó lenne egy közös lakás/ház/albérlet, ami nem 2 Ft

és sztem munka mellett is lehet boldog az ember

engem így neveltek, mármint, h fontos szempont legyen a törekvés

emellett imádok kirándulgatni, utazni, szórakozni, hiszen fiatal vagyok és mindezt ugye a párommal tenném, de ez mind közös dolog és a kérdés az volt, h mit várok el az embertől

leírtam, h mit várom el, csak nem írtam oda, h miért is várom el ezeket

sajnos mindenhez pénz kell, és nem szeretnék olyan kapcsolatot, ami nem fejlődik

2014. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jajj már ez a törekvős duma, menekülök az ilyen nőktől pedig van munkám, amúgy meg rég rossz ha azt hiszed egy kapcsolatot csak pénzzel lehet fejleszteni, de sajnos nagyon sok nő így van vele, úgyhogy nem egyedi eset, még az a szerencsétek hogy van sok férfi aki a farkával gondolkozik és bedől nektek. :-)
2014. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#6 #8

Próbáltál volna dolgozni valamilyen mérnöki tanulmány mellett (mondjuk a BME-n). Nemcsak, hogy az órarendhez nem lehet hozzáegyeztetni, de mondjuk minden héten van legalább egy beadandó. Pl egy A2-es rajz, amit nem éppen kevés idő összerakni.

2014. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdés csak elméleti, vagy legalábbis nem a világ összes pasijára vonatkozik. Még szerencse, hogy nem jár mindenki a BME-re, különben egy hímnemű egyed sem lenne a fővárosi szórakozóhelyeken. Kifogást találni mindenre lehet, de inkább legyen 24 évesen egy szakmája és állása a páromnak, mint hogy 30 éves korára elvégezzen egy 3-5 éves egyetemet, ezt hangoztassa még 20 évig, de egy csekket is képtelen legyen befizetni.
2014. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13-as mindenki más :)

de azt szeretném tisztázni, h a kapcsolat fejlesztését nem pénzzel szeretném megoldani nyilván

jelenleg 5 éves kapcsolatom van, én tanulok (mellette diákmunka), párom dolgozik (nem kap vmi sokat), mégis nagyon jól megvagyunk és a kapcsolat is folyamatosan fejlődik

viszont a mai világban nem elég, ha boldog párkapcsolatban él az ember, ha gyereket szeretnénk vállalni (mi szeretnénk majd), akkor neki biztosítani kell a hátteret

itt nem arra gondolok, h mindketten rokkanjunk bele a munkába, hanem, h azért igyekezzünk kicsit, mert még fiatalon lehet megalapozni a jövőt

én így gondolom (sztem te kicsit azért kiforgattad és rossz helyen ragadtad meg a lényeget) és a párom így ilyen beállítottságú, ezért is vagyunk együtt még mindig :)

2014. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a párom is munka mellett, levelezőn lett gépészmérnök a DUF-on, ami NYILVÁN nem egy BME, de mire elvégezte már szakmai tapasztalata is volt, így könnyen el tudott helyezkedni (nem a mekiben).
2014. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
BME-n alapból két felé alapképzés indul levelező tagozattal, szóval sztem látszik a színvonal.
2014. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az nagyon szegény gépészmérnök lehet, aki nem képes elhelyezkedni. Tele van állásokkal az internet; szinte minden városban lehet találni munkát.
2014. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!