Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar szülni? Ennyire el tudja nyomni a nőkben az ösztönt ez a mai világ? 26f

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látják, hogy semmi értelme elköteleződni, sokkal nyugodtabb életet lehet élni egyedül, néha-néha szexelgetve valakivel.
2014. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem akarnak gyereket, de azt mondják legyen jó állásod, egzisztenciád, biztos ami biztos....sztem akarnak csak később olyan 33-35 fölött, addigra kiélik magukat.
2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szeretnék szülni, ellenben néha eszembe jut, hogy ebbe a világba,ahol a mai fiataloknak a drog és a pia és a bulik az első... na ebbe a világba nem akarok szülni gyereket.

És az a baj,hogy lehet,hogy nem a szülői nevelésnél bukik el a dolog,csak bekerül egy olyan társaságba ahol belemennek minden hülyeségbe, és sodródik az árral.

23/L

2014. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Túlnépesedés van, így nincs akkora értéke az utánpótlásnak.
2014. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja indiában...
2014. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász szerint mondhatni meddő vagyok, még nem próbáltam de hiszek neki így a kérdés tárgytalan. Viszont volt már olyan munkahely, ahova azért nem vettek fel, mert szülési korban vagyok (családi ismerős volt az egyik interjúztató, utólag ő mondta plusz a 4 helyre 3 férfit és egy 40+os nőt vettek fel). El tudom képzelni, hogy kb be se hívtak volna interjúra ha esetleg kisgyerekem is lenne. És nem szeretnék életem végéig minimálbérért robotolni. Diplomás vagyok, tanultam érte, használni is akarom nem csak a wcben dísznek. De pont ma olvastam egy cikket, hogy a diplomás nők nettó 50 ezerrel kapnak kevesebbet. Éljen az egyenjogúság!
2014. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

50 ezerrel kevesebbet :-)

Ez egy feminista agymosás, ebből forradalom lenne ahogy a mai nőket ismerem minden kis apróságon az egyenjogúságot hozzák fel..

2014. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Es aki egyszerre akar sikeres családanya meg munkájában is sikeres lenni? Vannak még ilyen lányok, nők.

Viszont jó lenne, ha támogatnák is a fiatalok családalapítását, vagy szorgalmazni, hogy ne 35-40 évesen szüljön a többség.

2014. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok nemrég végeztem az egyetemmel azóta dolgozom. Párkapcsolat kilátásban se, egyszerűen nem kompatibilisek velem a mai pasik a korosztályomból. Most sokkal fontosabb hogy kialakítsam az életem megteremtsem magamnak a megélhetésem, és az alapokat. A munkám a legkevésbé sem családbarát, de sokat tanultam a diplomámért és most is sokat dolgozom. Tudom, egoista karrierista stb vagyok mivel a munkámban is sikeres akarok lenni, de úgy érzem szülni nem nagy művészet (nehéz és fájdalmas félreértés ne essék, de nem sok agymunkát és kitartást meg szorgalmat kíván) és a legkevésbé sem vonz a háztartásbeli szerep márpedig gyerek mellett egy ideig ez várna rám, majd 6-7 év múlva lehet gondolkodni fogok a gyerekvállaláson ha lesz addigra olyan párom és anyagi helyzetem akivel bele merek vágni. A semmire szülni szerintem baromság. És nem olyan sok fiatal van abban a helyzetben, hogy nyugodtan vállalhat gyereket. A munkáltatók pedig nagyon nem szeretik a kisgyerekes nőket akik szülő korban vannak meg pláne olyanok, hogy nem veszik fel őket. Én megértem, hogy a munkaadó szempontját is, de akkor a GYED-et kéne felemelni vagy nem tudom mit csinálni de jelenleg sem a munkaerőpiac sem a szociális rendszer nem támogatja eléggé a családalapítást.
2014. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a gyerekeket ez a fõ indok, és túl nagy felelõsséggel is jár. Van három papagájom, már az õ gondozásuk is szokszor gondot okoz és lemondásokkal jár, nem bírnék egy gyerekkel aki sokkal több törõdést igényel. Hangulatember vagyok, nagyvalószínûséggel elhanyagolnám ha kikészítene.

Túlzottan ragaszkodok az elképzeléseimhez ezért biztos kitagadnám ha bármi olyat csinál ami nekem nem tetszik, pl ha a lányom egy ribi lenne. Nincs megfelelõ egzisztenciám se, azt meg nem szeretném, hogy nélkülözzön.

Alapból elégedetlen vagyok a külsõmmel, szülés után nem bírnék tükörbe nézni.

Ha egyszer mégis úgy döntenék, hogy szeretnék gyereket akkor nem én szülném meg. Keresnék egy béranyát és egy spermadonort is a jó gének miatt.

2014. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!