Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szertett vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szertett vagy csak kamu volt az egész?

Figyelt kérdés
Kezdném ott,hogy volt egy kapcsolatom 1 évvel ezelőtt.Ez ilyen titkos kapcsi volt bár már nem vagyunk kicsik mindketten 27 évesek voltunk.Azt mondta szeret és így nőt még nem szeretett.Nem részletezem miért de vége lett mert én úgy akartam bárhogy fájt is.Még faceról is töröltem magam.Kb 3 hónap múlva írtam neki fb,hogy fejezze be rólam a pletyit mert unom.Muszáj voltam írni neki mert hallottam ezt azt.Utána írt,hogy dejó hogy írtam meg még nem bírt elfelejteni stb.Kezdjük újra és költözzünk össze.Én nemet mondtam.Írogatott egy ideig.Utána jött egy kiscsaj akivel szintén aírt fb én már akkor tudtam ezt mikor összejöttek.Gratuláltam neki.Erre azt mondta,hogy most rám várjon élete végéig?Mert ő szerett és bármit megtett vna értem.Később letiltott fb a csaja mert az ő facejában volt a csaj.De ha lát mindig néz.Vagy ha talizik a unokatesójával aki hozzám közel áll még kérdez is engem.Nem tudom elhinni,hogy szeret mert ha szívből szeret akkor nem írja nekem hogy szeret stb 1 hét után meg már mással van.Valaki volt ilyen szituban?Én bennem ő mai napig bennem maradt,de ez a kapcsi bonyolult volt,és nem azért lett vége mert nem akartuk egymást,de azt nem részletezném.
2014. júl. 8. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanuljál !!!! Mert ez a megfogalmazás és gondolatmenet nagyon gáz!!
2014. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi folyik itt, de szerintem ez nem túl egészséges 27 évesen, hogy ennyire rá vagytok kattanva a facebookra meg a pletykákra meg ki tudja ki mit mond-dolgokra... ne haragudj de ez elég gyerekes.
2014. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy szeretett, bár ez nehéz kérdés, mivel nemlátunk a fejébe. deamit ő leművel(t) az szerintem undorító. nem törödnék vele a helyedben.
2014. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az fb re vagyunk rákattanva csak ott tudtam megírni neki,hogy ne találgasson ki olyanokat ami nem igaz!És ha nem a kérdésre válaszoltok akkor létszi nem is írjatok ide köszi!Szerintem normálisan fogalmaztam meg bár siettem.
2014. júl. 8. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha így döntöttél akkor illő lenne 180 fokkal elfordulni és előre tekinteni és nem ilyen baromságokon filózni.


Lépj túl rajta. Ne keresgesd, de irogálj neki, ő dolga mit tesz kivel, hogyan. Most csak annyit értél el, hogy a srác is tisztán látja, hogy a farka után ácsingózol mint a kiéhezett pincsi kutya kutya, mert még mindig az életén merengsz mint egy kis nyugdíjas a 8-as villamosra várva.


Zárd le, menj tovább, szard le. Minél inkább jelentéktelen dolgokon ágálsz, annál inkább maga ellen játszatsz.

2014. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már rég nem törődöm vele.Én azóta megszüntettem vele a kapcsolatot mikor a csaja letiltott.De akkor ne írkáljon másnak meg nem kérdezgessen rólam.Sőt egy másik nőt is kérdezget akivel én előttem volt.Arra nekem azt mondta nem szereti másnak meg,hogy kezdte megszeretni.Ő olyan könnyen szerelembe esik és nem tud egy mellett megmaradni.
2014. júl. 8. 12:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki áskálódik utána?Hónapokig áskálódott ő!És nemet mondtam neki!Ha akartam vna vele maradok!Csak nem szeretem a hazug embereket!Azért kérdeztem meg itt hogy valaki volt e ilyen helyzetben!Ja és facezni sem szoktam azóta mióta letöröltem magam.Akkor máséból írtam neki,hogy álljon le!!!
2014. júl. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!