Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltörhet egy emberben örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltörhet egy emberben örökre valami egy nagy szerelem után?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem érdekelnek a nők, csak a szex szintjén. Mindig csak rövid pár hetes, hónapos kapcsolataim voltak, végig flegma voltam és amikor kitettek csak röhögtem, nem érdekelt. Szerettem mindegyik barátnőmet de szerelmes nem voltam, viszont szeretni sem bírtam sokáig valakit, sokszor az első vitánál amikor elszaladt többet nem is kerestem. De sajnos mindennel így vagyok már az élet más területein is... Ha a főnök lebasz mondom hogy keressen jobb melóst, erre ő azt mondja oké, én meg leteszem a szerszámot és elballagok, többször előfordult már.

Nem tudok sokáig örülni semminek, mintha már semmi sem lenne a régi, nem lenne olyan édes a cukor, vagy olyan meleg a napfény.

Beszéltem erről egy pszichiáterrel is de csak nyugtatókat írt fel amitől mégrosszabb kedvem lett. Nem értem mi van velem, azt sem értem miért élek, értelmetlen minden.

Van aki járt már hasonló cipőben?


2014. júl. 8. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Eltörhet
2014. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Mit vársz tőlünk??

Keress másik pszichiátert!

2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Bizony eltörhet. Én is így voltam/vagyok. Viszont én rengeteg meló árán elérem, hogy minden jó legyen látszólag. Kívül mosolygok, de a lelkem zokog már évek óta. Én próbálok úrrá lenni ezen, és nem engedem hogy a depi elnyomjon. De ha nem ölnék bele ennyi melót, akkor bizony én is depis lennék, meg még ki tudja...
2014. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
mintha rolam irtad volna ezt a par sort
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Andrea Henrietta ***** válasza:
72%

Igen, valóban eltörhet.

Szerintem keress egy másik, jobb pszichológust. Olyat amelyik terápiával és nem gyógyszerekkel akarja megoldani a gondot.

2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológust keress, NE pszichiátert!
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez betegség.
2014. júl. 8. 17:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, ha elégedetlen vagy és csak ez tud segíteni, senki és semmi más, akkor de.. de a gyógyszerektől a sebek nem fognak begyógyulni, szóval nem értem miért vannak itt lepontozva akik pszichológust javasoltak.. gondolom azért tették mert te is írtad hogy már fordultál segítséghez...
2014. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Süni93 válasza:
Hát a leírtak alapján elég valószínű hogy depresszióban szenvedsz...ami igen is egy betegség. szerintem is fordulj először pszichológushoz.
2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De depresszió nem alakul ki egy pillanat alatt.
2014. júl. 9. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!