Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltörhet egy emberben örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltörhet egy emberben örökre valami egy nagy szerelem után?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem érdekelnek a nők, csak a szex szintjén. Mindig csak rövid pár hetes, hónapos kapcsolataim voltak, végig flegma voltam és amikor kitettek csak röhögtem, nem érdekelt. Szerettem mindegyik barátnőmet de szerelmes nem voltam, viszont szeretni sem bírtam sokáig valakit, sokszor az első vitánál amikor elszaladt többet nem is kerestem. De sajnos mindennel így vagyok már az élet más területein is... Ha a főnök lebasz mondom hogy keressen jobb melóst, erre ő azt mondja oké, én meg leteszem a szerszámot és elballagok, többször előfordult már.

Nem tudok sokáig örülni semminek, mintha már semmi sem lenne a régi, nem lenne olyan édes a cukor, vagy olyan meleg a napfény.

Beszéltem erről egy pszichiáterrel is de csak nyugtatókat írt fel amitől mégrosszabb kedvem lett. Nem értem mi van velem, azt sem értem miért élek, értelmetlen minden.

Van aki járt már hasonló cipőben?


2014. júl. 8. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Istenem, ezt olyan rossz volt elolvasni...:( az én mostani párom is ehhez hasonló cipőben jár, bár nála ritkábban jön elő ez a "depis" hangulat...ő is a nagy szerelmi csalódása után lett ilyen közömbös...2 éve lett vége, de még most is szenved miatta...azt mondja, jó, hogy én belecsöppentem az életébe, mert mikor velem van, nem érzi a gondokat, de amint kilépek az ajtón, hajlamos visszasüppedni ebbe a negatív hangulatba...legszívesebben mindig vele lennék, de nyilván ez kivitelezhetetlen (munka, kötelező elfoglaltságok)...nem tudom, hogy mit tehetnék...ő csonka családban nőtt fel, én normálisban, nagy szeretetben és boldogságban neveltek fel a szüleim...számára ez teljesen ismeretlen fogalom, és egyszerűen ötletem sincs, hogy mivel tudnám őt feldobni, vagy, hogy minek örülne úgy szívből, őszintén...:( esküszöm mindent megtennék azért, hogy boldognak lássam magam mellett, de nem tudom, hogy ez valaha megtörténik e...:(
2014. júl. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

dehogynem alakul ki!

vagy csak nem veszed észre, csak azt hogy mélypontra jutottál

keress szakembert!

2014. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mélypontra lehet jutni egy pllanat alatt s ha pl. bejelenti valaki hpgy az egész családod balesetet szenvedett vagy hasonló. Én egy pillanat alatt veszítettem el azt aki fontos volt...
2014. júl. 25. 03:20
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Miért nem akarod megfogadni a tanácsunkat, ha már kiírtad ide a kérdést?

Mit szeretnél akkor?

2014. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A választ arra hogy eltörhet e benned valami örökre.
2014. aug. 2. 10:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Már leírtuk, hogy igen.
2014. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
francba :(
2014. aug. 2. 17:47
 18/18 anonim ***** válasza:

Megviseli az embert ez nem kérdés, de "eltörni" max. akkor ha befele fordul és elmerül az önsajnálatban, rajta múlik nem a körülményeken.


Szerintem neked nem ártana egy kis környezetváltozás, vagy egy kis izgalom.

2014. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!