Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy sokkal jobban szeretem őt, mint a pasija? Miért ilyen kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Hajtok már egy ideje egy lányra, szerelmes is vagyok belé. Bármit megtennék érte, akár egy láda sz@aart is megennék annak érdekében, hogy boldog legyen, lelkem kitenném érte. Csak az a bibi, hogy van párkapcsolata.

Megpróbáltam meggyőzni, hogy jobban tudnám szeretni, mint a barátja, de erre csak porig alázott kegyetlen módon és letiltott.

Miért ilyenek? :(


2014. júl. 8. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs kérdező de amit leírtál az te vagy és még a felfogásod is borzalmas.. remélem kamu kérdés :D
2014. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

pedig csak önző vagy valójában.

Ha szeretnéd örülnél ha boldog.

És nem te akarnád eldönteni, hogy kivel legyen az!

Birtokolni akarod, nem szereted. Rögeszmésen a "tied kell legyen". Ez nem szerelem. És pláne nem nemes önzetlenség.

2014. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valakit arra kényszeríteni, hogy szeressen. Viszont ezzel a viselkedéssel el tudod érni, hogy megutáljon. Hiába, értem, hogy szerelmes vagy belé, de ez nem megy, ha ő nem akarja. Sajnálom, de ez a véleményem
2014. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

A fiatalság...

Nekem is volt egy osztálytársam, akiért a világ végéig, vagy akár Pestig elmentem volna, akit a tetejébe magasról leszékelt a pasija, de, miután közölte velem a szokásos "legyünk csak barátok" dumát, nem törtem magam a továbbiakban, tiszteletben tartottam a döntését. Azóta is vele van, az állat pasija megverte, összevagdosta és napi szinte fenyegeti én pedig a lehető legnagyobb mértékben ignorálom. Aki hülye volt az viselje a hülyeség betonkeresztjét, ő döntött így, én elfogadtam, ő szopik egy Burger King-ben, én boldog vagyok nélküle.

Konyec.

2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De ez a fajzat egy kép alapján szűrte le azt, hogy a csajt nem szereti a barátja.

Ha az én kapcsolatomat minősítené valaki így, az biztos, hogy még aznap nyöszörögve sírna. ;)

2014. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen hogy milyen a kapcsolata. Az a fontos, hogy van neki, és neked nemet mondott. Fogadd el, és hagyd békén. Elég gané ember vagy, ha nem tartod tiszteletben sem azt hogy kapcsolatban él, sem azt hogy NEMET mondott, letiltott stb...


És kicsit gondolj bele: tegyük fel, elfogadja a közeledésed, miközben van pasija.. Gondold, hogy egy ilyen lány majd pont hozzád lesz hűséges?:D Hát nem....téged is ugyanúgy megcsalna idővel, vagy elhagyna másért.


Hagyd békén.


És még mielőtt tovább picsognál, nem vagyok érzéketlen. Tudom milyen amikor kell valaki, de nem kaphatom meg... Én is jártam így. De tiszteletben tartottam, hogy neki nem kellek. Elfogadtam, és kerestem mást, és lám, most már 4 éve boldog vagyok együtt a férjemmel...

2014. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Lehet hgy csak azt hiszed hgy nem szereti annyira pedig lehet hgy a pasijának ő a mindene szeretik egymást egy kapcsolatot akartál tönkretenni necsodálkozzzz ha tilt.
2014. júl. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!