Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 4 hetet kért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 4 hetet kért, hogy eldöntse engem akar, vagy az exét. Nem értem a helyzetet. Szerintetek érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Most nem kereshetem, nyugit kér, hogy dönthessen. Egyik nap engem akar, utána az exet :( Én meg csak őrlődök
2014. júl. 8. 20:36
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

ne csinálj magadból bolondot ez megalázó...

ne hagyd magad... mond meg neki hogy VÉGE!!

2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy teljesen beleszerettem. Évekig voltam egy érzelemmentes kapcsolatban, jött ő és újra élni kezdtem. Befejeztük egymás mondatait, már csak egy pillantás is elég volt és lobogott a tűz....
2014. júl. 8. 20:45
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is szeretek valakit, akármennyire is bele lennék esve, de hasonló helyzetben ott helyben megmondanám, hogy nyugodtan menjen vissza az exéhez, mert szakítok.

Nekem olyan nem kell, akinek csak minden páros napon kellek, páratlan napokon meg más az, akit "annyira szeret".

2014. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele te ha ennyire nem szeret akkor nem érdemes vele lenni
2014. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
de pont a "bukása" miatt én is azon gondolkozom, hogy nem várom ki a 4hetet, hanem szépen elköszönök.mert így megint ő diktálja a szabályokat, pedig ő csalt meg engem
2014. júl. 8. 20:47
 16/27 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Szerinted még hányszor fog botlani?

Még hányszor fogják leitatni (és akkor ugye ő ártatlan)?

Még hányszor fogja beadni neked, hogy ő nem tehet semmiről?

És még hányszor fogod elhinni neki?

Hányszor fogod még megbocsátani neki az ilyen "véletlen" eseményeket?

Hányszor fogsz még ugyanígy várni rá, míg ő éppen más nővel van elfoglalva?


Nem bántani akarlak.

De jobb, ha ezeket a kérdéseket megválaszolod. Nem nekem, hanem MAGADNAK!

2014. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

jól látod a dolgot

mi az hogy ő csalt meg és még te várj? ez nem így működik

ne is hagyd neki, nem tehet meg bármit veled

2014. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Komolyan ezen gondolkodsz???? Ne legyél buta! Később rohadtul bánni fogod, hogy egy percet is áldoztál rá! A szerelem az el fog múlni, és találni fogsz valakit, aki méltó lesz rá!

És igen jól látod... Ha most belemész ebbe a 4 hetes "türelmi időbe" akkor ezt később ugyanúgy el fogja játszani! És akkor jön majd megint az ideg, a sírás, az önsajnálat, stb. Kell egy ennyire instabil kapcsolat???

2014. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
valójában azt írtátok, amit én éreztem...hogy basszus még ő akar szakítani, meg időt kérni, amikor ő csinálta ezt velem...lezártam
2014. júl. 8. 21:12
 20/27 anonim ***** válasza:
jól tetted, most nehéz lesz, de megcsalt és még ő kér időt hogy gondolkozzon azon hogy vissza menjen-e ahoz akivel megcsalt, találsz valakit aki megérdemel téged a szeretetedet :)
2014. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!