Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 4 hetet kért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 4 hetet kért, hogy eldöntse engem akar, vagy az exét. Nem értem a helyzetet. Szerintetek érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Most nem kereshetem, nyugit kér, hogy dönthessen. Egyik nap engem akar, utána az exet :( Én meg csak őrlődök
2014. júl. 8. 20:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
közölte, hogy minden azért volt, mert szerelmet vallottam neki és ettől megijedt
2014. júl. 9. 09:41
 22/27 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A fene a kis ijedős fajtáját, hát akkor hagyj neki időt, hogy felnőjön, és bátrabb legyen.

Majd valaki másnál. :-)

2014. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha egy pár voltatok már, akkor miért ijedezik attól ha szerelmet vallasz?? Miért, ő azt hitte úgy vagy vele, hogy nem is szereted, csak mondjuk mint egy havert?? Mindenesetre ő ezek szerint nem szeretett.
2014. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
amikor megismerkedtünk még az exével volt, utána szakítottak, de nem miattam, hanem már kihűlt a kapcsolat...de pont ebbe a gyászidőszakba sikerült belecsöppenni. Az ex minden nap valami újabb hülyeséget talált ki, hogy találkozzanak, zsarolja..ezért ingott egy csomószor, hogy kapjon az ex még egy esélyt, vagy sem...én pedig közben beleszerettem. Úgy éreztem, hogy ő is szeret, habár sose mondta, de ahogy csókolt, ahogy rám nézett..:( hát tévedtem. Most sincs az exszel..vagyis szerintem, de hát ugye nem bezsélünk már, így nem tudom. De az tényleg talány, hogy mit vár, mit fogok érezni
2014. júl. 10. 07:21
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a lelki társ az aki a másiknak örömöt boldogságot ad, nem idegőrlést!
2015. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta a "kapcsolatotok"?
2015. júl. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Csak nem katának hívják a r!bancot? :D én ugyanígy jártam, a tehén elment egy másik faasz után, mégis mert engem a fószer, erre előkerült az exike és bevetette a háját......

:(

2016. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!