Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom összeveszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom összeveszett a hugommal egy abszurd dolgon és most semelyikőjükkel nem beszélek, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Tudom hogy NAGYON gyerekesen fog hangzani mégis igaz.

A barátom, hugom meg én egy számítógépes játékkal játszottunk és annyi történt, hogy a barátom annyit mondott a testvéremnek, hogy : máskor olvassa el hogy mi van odaírva és hogy ha rendesen használná az ikonokat akkor nem történne ez stb..

Erre a hugom megsértődött, szó nélkül kilépett és bement a szobájába.


( mostanában szüleink válása miatt elég labilis az idegrendszere)


Erre a barátom nekem akadt ki hogy ez szánalmas és hogy lehet ezen megsértődni és hogy én mindig a hugomnak adok igazat blabla...


Most barátom nem is jött át hozzám, a hugom a szobájában gubbaszt édesanyám meg velem vitázott hogy én miért a barátomat védem és különbenis ő ilyen meg olyan....



Szerintetek kinek van igaza? Én ezt nem tudom megérteni és megoldást sem tudok erre, alapvetően jó a kapcsolatuk...


Előre is köszönöm,k bunkó kommentek kíméljenek



2014. júl. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is: nekem van igazam, másodszor is: a fiúdnak is ,a húgodat meg vigasztald meg.Legyél mellette,biztosítsd a támogatásról,és ne engedd hogy magába roskadjon.
2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A baratodnak nem kellett volna felkapni a vizet.. A hugodnak meg rengeteg torese lesz,szpval ha ezen kiakad.. Akkor mi lesz egy komolyabb dolgon?
2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátod nem Márk ? :D

Amúgy a hugod kicsit hisztis szerintem.

2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Márk.
2014. júl. 8. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

a húgod reagálta túl, ebben tényleg nem volt semmi sértő

szóval békülj ki a barátoddal, a tesódat meg azért vigasztald meg (valószínűleg amúgy nem ez volt a baja, csak most töltötte ki)

2014. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!