Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymás, viszont novemberben mikor először összejöttünk januárban szakítottunk, mert megcsalt..Viszont utána ujra beszélni kezdtünk, és most úgy tűnik, hogy újra összejövünk. Viszont nagyon félek, hogy nem gondolja komolyan és megint átver.... Amiket ír meg ahogyan viselkedik szerintem most tényleg komolyan gondolja, de ma eléggé furcsa volt nem tudom miért csak olyan furcsa. Kint voltunk és a haverja bnőjével kimentünk vasarolni, míg ők bementek, hogy megvárnak, de mire visszaértünk olyan más volt. Tiszta csendes, talán az a baja, hogy nekem még nem engedik meg hogy nála aludjak, de így is találkozunk mostanában elég gyakran. Nem tudom mi baj lehet, de félek, mert szeretem őt, és nem akarom, hogy újra megtörténjen ez az egesz ami volt...

2014. júl. 8. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L
2014. júl. 8. 21:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

itt a válasz a kérdésedre: "félek, mert szeretem őt, és nem akarom, hogy újra megtörténjen ez az egesz ami volt..."

a bizalmat nagyon nehéz újraépíteni ha már egyszer elveszett

2014. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válalhatod hogy megint megcsaljon.Attól meg hogy szereted ne menjen el az eszed.
2014. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!