Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóznom kéne vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány és mikor még együtt volt a pasijával mondta hogy akkor többet érzet mint barátságot irántam mikor viszont meg kérdeztem most mit érez azt mondta hogy nem tudja.Gondolkoztam rajta hogy le kapjam de félek hogy már nem érez irántam semmit.Szerintetek legközelebb meg csókoljam vagy hagyjam? 14/F

2014. júl. 8. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen felhasználónévvel túl komolyan veszlek
2014. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát kösz
2014. júl. 8. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, korábban milyen kapcsolatban voltatok, de számomra elsőre egy csók azért kicsit merész ötletnek tűnik. Inkább próbáljatok meg minél több időt együtt tölteni, hogy jobban megismerhesd.
2014. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb. 1 éve vagyok vele 'jóba'
2014. júl. 10. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, de a csókig még nem jutottunk el. Előtte azért szerintem még bőven belefér jópár ölelés, összebújás, sima puszi.
2014. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ölelés és puszi az szokott lenni
2014. júl. 13. 02:16
 7/7 anonim ***** válasza:

"de félek hogy már nem érez irántam semmit"


Szerinted ha ennyire nem érezne semmit, akkor miért ölelgetnétek, és puszilgatnátok egymást?

2014. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!