Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátom már szabályosan a kutyájának néz... Most nem rég, egy 2-3 hónapja nagy szüksége volt rám, rendben, én találkoztam vele MINDIG, mikor volt rá alkalmam. Mindent megtettem neki amit csak kért. Ezt pár találkozásnál úgy "hálálta" meg, hogy nem is foglalkozott velem, mikor megkérdeztem mi a baj, azt mondta, hogy hagyjam már, mert csak idegesítem. Úgy beszél velem, mint egy kutyával, kiabál velem, és nagyon bunkó. Vettem neki egy macit, amit befújtam parfümmel, nem is örült neki, hanem betette a fiókba. Ballagási tablóképet is, azt is a fiók leghátsó mélyére vágta be. Én nem értem, hogy mivel érdemlem ezt... Azt mondja, direkt hülyének akarom nézni. Meg hogy nálam 100-szor jobb barátnője lehetne. Egyszer meg is csalt, facebookon lányoktól kért "olyan" képeket, majd miután rájöttem, én voltam a hibás, végül letiltotta a lányt. Mikor ott vagyok, akkor ÁLTALÁBAN szeretget, kedves velem. Viszont ha máshol beszélünk (neten/telefonon) szörnyen bunkó tud lenni... Én soha nem csaltam meg. Egy fiúbarátomnak születésnapján szívet küldtem, erre ő kiabált velem meg minden. Ő persze képeket is kért a lánynak arról a testrészéről... És nagyon nagyon fáj. Én úgy érzem mindent megteszek érte szex- és szerelem terén is, mégis ezt kapom vissza. Már nem tudom mit tegyek, lehetetlen vele beszélgetni erről, szakítani meg képtelen vagyok. Gyógyszereztem már be magam miatta. 17/L.
2014. júl. 3. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért szereted? Mi az, amiért értékesnek találod, ami miatt (azt hiszed) nem tudnál nélküle élni?
2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

válaszold meg az #1 hozzászóló kérdését magadban.

hagyd ott a p|csába, ha meg izmozik még utána, szólj apádnak, vagy valakinek, egy doboz barna szofiért még én is lerugom a hülye fejét.

2014. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Gyógyszereztem már be magam miatta"

Most komolyan: megéri ez a bunkó pénisz, hogy tönkretedd magad? Hagyd ott a francba, annyi rendes fiú van akik nem találnak barátnőt. Egyikük biztosan megbecsülne. Jobban, mint ez a balhere.

2014. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ok, szereted, de ha ilyen veled, a szakítás is jobb. Idővel túlleszel rajta. Ha megismersz valakit, aki viszont imád, akkor rájössz, hogy milyen buta voltál, h miatta szenvedtél! Gyógyszerezést pedig verd ki a fejedből. Senki miatt nem éri meg!!!
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na ezért nem bírom a korosztályombeli lányokat.

Semmi önbecsülések és szinte bábként viselkednek..


18/F

2014. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:)

Tudjátok volt egy idő, amikor még mindent megtett értem. Megváltozott ez a bizonyos dolog miatt. És ezért, nem tudom elengedni.

2014. júl. 3. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Elején evezett a csónakban, aztán hátra dől, és evezz te innentől kezdve, ja és persze mozgasd a csípőd a lába között...

Ez van úgy látom.

Állj a sarkadra, tégy ultimátumokat. Persze ne zsarold, nem érzelmi zsarolásról van szó. Előre vetíted, hogy ez nem lesz jó, mert neked ez fáj.

2014. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy még mindig büszkén beszél rólam, VISZONT szerintem azt gondolja, hogy sok fiúnak kellenék, nem vallja be, de nagyon féltékeny. Nem engedi, hogy kitegyek magamról képet a profilomra, csak közöset... Megsértődik hogyha valahova elszeretnék menni. (NAPPAL)

Én éreztetem vele, hogy SOHA SENKIÉRT nem lennék képes elhagyni, de igen sokszor megfordult a fejemben a szakítás, és nem más fiú miatt, hanem az a viselkedés amit velem szemben tanúsít. Hogyha együtt vagyunk érzem a szeretetét, de ha messze van tőlem, akkor valahogy nagyon nem. Annyira bunkó, hogy az valami hihetetlen. Persze, vannak boldog pillanataim vele, egyelőre több mint a rossz. De nem szeretném, hogy ezek a jó pillanatoknak a mennyisége véletlenül a visszájára forduljon.

2014. júl. 3. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Borzasztóan naiv vagy és még finoman fejeztem ki magam. A legutolsó kóbor kutya se vállalja be a verést azért, hogy néha kapjon egy marék szárazat.
2014. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A naiv dologban igazad van. Bármit el is hiszek neki, és egyszer nekimentem anyukám barátjának, mert azt mondta, hogy hazudik.

2. napja, hogy egész éjjel sírok és gondolkozok, hogy mit kéne csinálnom.

De sajnos előbb vágják le a kezem, minthogy elengedjem az övét.:(

2014. júl. 3. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!