Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudta azt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudta azt a barátom, hogy kevesebb csajjal volt?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyunk együtt.Az ismerősök alapvetően őszintének mondják a barátomat.Beszélgettünk róla kinek hány kapcsolata volt hányszor szexelt.Ő azt mondta hogy volt egy hosszabb és egy rövidebb kapcsolata szexel utána kiderítettem hogy 3 kapcsolata volt és 2 kaland.

Miért hazudott nekem ebben ? Kérdőre vonjam emiatt ? Attól félek hogy félre ismertem őt.



2014. júl. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vond kérdőre! Lehet azért tette,hogy nem mondta el mert azokat a kapcsolatokat, kalandokat szégyellte és gondolta nem méltó arra ( azok a kalandok) hogy felhozza őket! Meg talán nem akar már azokba a kalandokba belegondolni, hiszen az ember agyában ilyenkor átfutnak azok a cselekmények amik akkor történtek.
2014. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiúk inkább lefele hazudnak, lányok inkább felfele :D
2014. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy gondolta hogy jobban fogod magad érezni ha azt mondja hogy kevesebb nővel volt már dolga.:D
2014. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt hitte, téged egy bizonyos érték feletti szám már zavar. Nem biztos, hogy oka volt ezt gondolnia, vannak, akiket zavar az ilyesmi és ebből indult ki.

Úgy sejtem, hogy viszonylag fiatalok vagytok, egy idő után rájön az ember, hogy ilyen témában felesleges mást mondani, mint a valóság.

2014. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

Lehet hogy tényleg úgy érzi hogy engem zavarna de azért rossz hogy hazudott erről mikor többször is rákérdeztem.

2014. júl. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!