Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

17L vagyok.

Életem első fiúja szakított velem,akkor nagyon magam alatt voltam mert nagyon jó volt vele és még mindig szeretem.Akkor hagytam,hogy egy 33 éves nagyon jó megjelenésű pasi elcsábítson.Az elején jó volt de most már nem érzem jól magam ebbe a kapcsolatba,néha azt hiszem csak kihasznál.Nem igazán törődik velem.Jóformán mást sem csinálunk a szexen kívül,de még abban is önző.Ha komolyan el akarok vele beszélgetni mindig tereli a témát és csak dugni akar.Ha szakítani akarok vele akkor meg mindig könyörög,hogy ne szakítsunk,olyankor néhány napig kedveskedik,de aztán minden marad a régiben.A kapcsolatunk legelején még meg is csalt,de azt megbocsátottam.Azt hiszem ez nem is igazi szerelem,persze az jó,hogy van lakása kocsija,de például soha nem megyünk el együtt sehova.

Most pedig a volt barátom (17) közölte,hogy ha én is akarom ő szivesen újrakezdené velem.Én szeretném mert nagyon hiányzik de a mostani barátomat is sajnálom.

Barátnőim szerint szakítsak ezzel a férfival mert úgyis csak szexre kellek neki.

Most mi legyen? Segítség!


2014. júl. 9. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hülye vagy, csak nem forogsz....
2014. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod jolánka ,mi nem.dönthetünk
2014. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Woman are you okay?Hagyod teljesen hogy kihasználjon,mecsalt,és megbocsátottál,ráadásul tudod hogy csak a szexet akarja.Akkor nem értem a kérdést.Szakíts vele,csak szexre kellesz neki.Ne érdekeljen hogy könyörög.
2014. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
b*szasd magad teherbe vele és megvan oldva a probléma:D
2014. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!