Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ír vissza a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Csak annyit tudok most, hogy tábrban van.. :/ Tegnap sem beszéltünk sokat, csak félórát este.. Ma reggel írt én is írtam neki, de nem írt vissza pedig már néhányóra eltelt mióta látta az üzenetet.. Kicsit aggódom.. :( 18/F

2014. júl. 9. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mert táborban van és jól érzi magát

ezzel nincs semmi baj

ha ráér, majd ír

2014. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Táborban* Elnézést kérek a helyesírási hibákért, de fáradt vagyok és telefonrol írtam..
2014. júl. 9. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom sok program van napközben, meg ott van másokkal együtt, most rájuk koncentrál egy kicsit, de biztos írni fog
2014. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha táborban van, előfordulhat, hogy nincs mindig térerő. Vagy állandóan ilyen hülye játékokat játszatnak Velük és nincs ideje.
2014. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nekem se ír..fel a fejjel.
2014. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

I know that feel,bro. :D

Ugyanez!

Nincs semmi gond,szerintem.:)

2014. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A tábor az ilyen, nyugi! Örülj, hogy legalább reggel ír neked .. én amikor táborban voltam tavaly, barátnőmmel csak 2-3 naponta beszéltünk, olyan sűrű program volt, nagyon fárasztó tud lenni ám. Nyugi :)
2014. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

a tábortűznél ül és pont most melegszik össze a táborvezető gyúrós gyerekkel,te meg az üzeneteiddel zavarod.

ezért van lenémítva,hogy ne zavard a lamúrt.

2014. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Edmond Pihe válasza:
Ember! :D oda van az asszony akkor te is legyél oda! :D Menj el haverokkal és élvezd ki szabadságod! :D Legalább megpihentek egy kicsit egymástól! :D
2014. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem sem ír.
2016. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!