Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret még az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még az exem? Miért csinálja ezt? (elsősorban fiúk válaszát várom. Köszi)

Figyelt kérdés

az exbarátomnak most van egy új barátnője, mégis ugy érzem, hogy szeret még...

legalábbis a jeleiből, és amikor én rákérdeztem erre, nem válaszolt konkrétan.ugy tudja, hogy én nem szeretm, pedig de...

nagyon nagy szerelem volt a miénk, mikor szakítottunk, ő sírt...(én vagyok a lány)

imádtuk egymást, veszekedtünk egyszer, vége lett..butaságból, mert egyikünk sem engedett.

szeretném visszakapni, mert szeretem nagyon, és tudom hogy én se vagyok neki közömbös...tudom h ugyis otthagyja azt a lányt, nem illenek össze(a barátai mondták..)

lehet h azért csinnálja ezt mert fáj neki, csak fél az ujrakezdéstől...?

vélemények?

előre is köszönöm :)


2010. jan. 7. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de azt végülis nem tudtuk meg, hogy mit csinál.
2010. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Oltári nagy hülyeség volt emiatt szétmenni. Tanuld meg, hogy egy kapcsolat erőssége ott kezdődik, hogy inkább bocsánatot kérsz, semmint elveszítsed. Én ezerszer engedtem már, amikor tudtam hogy igazam van legalább részben, csak mert nem éri meg ezért elveszteni akit szeretsz. Később hidd el, ő is belátja, hogy mi a helyzet, és biztosan megbeszéli veled, akkor pedig szeretetben, higgadtan dűlőre lehet jutni.


Egyébként szerintem most tedd félre az erősködést, meg a köntörfalazást. Hívd el őt valahova (kedvesen, mosolygósan, hogy ne legyen stresszes), ahol nyugodtan tudtok beszélni, és mondd el neki, hogy neked mit jelentett ez az egész, és hogy szeretnél vele lenni. Ne legyen benne semmi vádaskodás, vagy színpadiasság. Csak szépen, csendesen, és tiszta lappal. Ha nem teszed meg, lehet hogy kihagytad az egytlen esélyed. Nem veszthetsz semmit. Szerintem megéri, én biztosan ezt tenném.

2010. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok:) és velem is ugyan ez van:/ Tőle 200 km-re lakik az új barátnője. Azért mentünk szét, mert fontosabb volt egy percre a barátnőm, mint ő. Berágott, és annyira ideges voltam, meg ő is...hogy közös megegyezés alapján szakítottunk. Nagyon rossz most nekem, egy suliba járunk, egy busszal. Beszélgetünk sokat...de nem tudok vele felszabadultan beszélgetni:/ Sajnos...adja a jeleket, hogy az a lány csak felejtés miatt van...de miért csinálja ezt? Tudja, hogy szeretem, mindig dobálózik is vele. De letagadom:/ Nah bocsi már hogy a te kérdésedhez írtam le mi nyomja a szívemet:) csak nem gondoltam, hogy ennyire hasonlíthat 2 történet egymáshoz. Fel a fejjel:) és tényleg próbálj vele beszélni. Nehogy megbánd, hogy nem tettél meg kettőtökért mindent!!:( Sok sikert:)
2010. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nos, szerintem az éppen elég h összejön egy csajjal de közben engem szeret, vagy legalábbis érzem még irántam vmit...:P ezt nem értem...
2010. jan. 7. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam, csak nekem 3 évve zajlik, azota mindketten mással vagyunk, de még mindig gondulunk egymásra, de csak gondolunk, nekünk ez maradt. Beszéljétek meg, és ne félj öszinte lenni, ebben a helyzetbe csak az segit ha mindent öszintén kiöntesz magadból. Én tudom, ha ezt tettük volna akkor nem itt tartanánk mi sem.
2010. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret és van esze aki azonnal szakít a bnőjével!

Ha nem szeretné és így van vele akkor meg bunkó,mert más érzelmeivel szórakozik,azért mert ti szétváltatok.

De a legegyszerűbb ha rákérdezel és akkor mindenre fény derül!

2010. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én 16, ő 18. tudom, h most midnenki azt gondolja h úristzen, milyen fiatalok vagyunk, ugyis lesz más, ne törődjek vele, lesz jobbis stb..de én őt szeretem ..:)
2010. jan. 10. 09:28
 9/11 A kérdező kommentje:
egyébként rákérdeztem h szeret e még, és nem adott semmi konkrét választ, végig csak terelt, meg ködös válaszokat adott, de ő ugy tudja h már nem szeretem, és nem is akarom ezt neki megmondani amig nem tudom h ő h érez, ezért is érdekelne h mit gondoltok..
2010. jan. 10. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha ő is csak arra vár, hogy megtudja a te érzéseidet?

Lehet még is csak neked kell lépni...:/

2010. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!