Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rosszul esik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rosszul esik hogy ilyen!

Figyelt kérdés
Exemmel jó pár éve szétmentünk. Sokat veszekedtünk. Főleg én provokáltam mert első kapcsolatom volt és minden apróságon megsértődtem nem tudtam kezelni helyzeteket indulatokat stb. Most már nem ilyen vagyok. Picit bánt hogy állandóan felhozza és egyszer elmondtam már neki ezeket amit fent írtam. De nem akarja elhinni pedig ő is látja hogy nem az van már mint régen de nagyon tagadni akarja. Ráhagyom már csak rosszul érint amikor mindig mondja és nem változtál te semmit. Ha neki így jobb hogy mindig mondja és így győzködi magát akkor jó.
2014. júl. 10. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ne is azért, de ha csak az exed, akkor nem marhára mindegy? :D
2014. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól hogy ex még nem szűnik meg létezni.
2014. júl. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!