Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne rettegjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne rettegjek ennyire a szakítástól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat veszekedtünk, emiatt félek, hogy ki fog dobni. Vasárnap el kell utaznom 4 napra haza, azért hogy ott kijelentkezzek a munkaügyi hivatalból, és itt be tudjak jelentkezni. Meg orvoshoz, és elhozni a téli ruháim.

Mondtam, hogy ha szakítani akar, azt mondja, mielőtt elmegyek, mert akkor nem jelentkezek ki, és elviszem az összes ruhám haza.

Tegnap pakoltam, és mondta, hogy csak azt vigyem haza, ami nem kell, legyen hely a téli cuccaimnak a táskában. Meg hogy előre szól majd, ha tényleg szakítani akar, hogy át tudjuk beszélni, meg elvihessem mindenem, de akármekkora hülye is voltam az elmúlt egy hétben, még ezért nem dobna ki.

Ennek ellenére baromira parázok. Már csak akkor szólalok meg, ha muszáj, nehogy vitát generáljak.

Hogy tudnék megnyugodni és nem idegbetegen tölteni azt a 4 napot?


2014. júl. 11. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de előbb vagy utóbb, de úgyis szakítani fogtok. Lemerek tenni ide neked 1 millió forintot, mert így fog történni. Szóval készítsd fel erre a pici lelked.

Ha 30 év múlva is még együtt vagytok, írj üzenet és kifizetem neked az 1 millió forintot tévedésem jelélül. ;)

2014. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz, ez most tényleg megnyugtatott...
2014. júl. 11. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát de nem? Ha így is-úgy is szakítotok valamikor, akkor most minek stresszelsz? Én csak próbáltam segíteni neked egy másik oldalról megvizsgálni ezt a problémát.
2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem az elkövetkezendő 30 év nem érdekel, én azt akarom, hogy addig a négy napig még otthon vagyok, ne szakítson...
2014. júl. 11. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
De miért, ha utána már nem lesztek együtt? Minek stresszelni valamin, ami tuti megtörténik? Nem mindegy, hogy mikor?
2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Baromira nem mindegy, mert egyenlőre nincs munkám, nincs hol laknom, és ha kijelentkezek a munkaügyiből, bonyolult visszajutni, és búcsút mondhatok egy halom cuccomnak, ami a lakásában marad. Meg szerintem többet érdemlek, mint hogy SMS-ben szakítson. Ezért.
2014. júl. 11. 13:34
 7/12 A kérdező kommentje:

A logikádból kiindulva:

Neked mindegy, hogy meghalsz holnap, vagy még élhetsz 30 évet?

2014. júl. 11. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja értem... Akkor praktikus később szakítani.

De te szereted még őt, vagy csak a helyzet kényszerít arra, hogy még vele legyél? Ha volna saját egzisztenciád, érdekelne, hogy mikor szakítotok?


A halál az más téma.

2014. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Perszehogy. Ha nem szeretném, már kerestem volna valaki mást, aki segít, még megoldódik az életem.
2014. júl. 11. 13:43
 10/12 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék szakítani ebben az életben.
2014. júl. 11. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!