Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne rettegjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne rettegjek ennyire a szakítástól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sokat veszekedtünk, emiatt félek, hogy ki fog dobni. Vasárnap el kell utaznom 4 napra haza, azért hogy ott kijelentkezzek a munkaügyi hivatalból, és itt be tudjak jelentkezni. Meg orvoshoz, és elhozni a téli ruháim.

Mondtam, hogy ha szakítani akar, azt mondja, mielőtt elmegyek, mert akkor nem jelentkezek ki, és elviszem az összes ruhám haza.

Tegnap pakoltam, és mondta, hogy csak azt vigyem haza, ami nem kell, legyen hely a téli cuccaimnak a táskában. Meg hogy előre szól majd, ha tényleg szakítani akar, hogy át tudjuk beszélni, meg elvihessem mindenem, de akármekkora hülye is voltam az elmúlt egy hétben, még ezért nem dobna ki.

Ennek ellenére baromira parázok. Már csak akkor szólalok meg, ha muszáj, nehogy vitát generáljak.

Hogy tudnék megnyugodni és nem idegbetegen tölteni azt a 4 napot?


2014. júl. 11. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem neked lesz igazad és adhatok neked 1 millió forintot 30 év múlva (vagy 3-4000 eurót)! Sok sikert és boldogságot, ha megoldható!
2014. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már kb 2féleképpen feltetted az elmúlt napokban, nem jött elég válasz rá?....
2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!