Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitastol valo fajdalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitastol valo fajdalom, nem eszem, nem alszom mennyi ido alatt mulik el?

Figyelt kérdés
Evekig rajongott ertem(ami nekem nagyon fontos) ez ev eljen az eljegyzesunket tervezgette es most a legjobban az faj hogy mar nem szeret,nem kuzd azt mondta 100%ig biztos benne hogy nem venne felesegul,kiszerettett belolem.
2010. dec. 6. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
hónapok, esetleg évek, mikor hogy sikerül.
2010. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberek hangulata ingadozó mint az Euro egyszer fent egyszer lent!


Akkor még akarta most már nem, változnak az érzések, meggondolta magát nem szeret annyira előfordul minden kapcsolatban.


Előbb vagy utóbb de vége lesz, el kell fogadni semmi sem tart örökké.

2010. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez toled fugg.

Termeszetesen faj, de csak addig ameddig megengeded, ha meguntad rajossz, hogy ez mar nem hozza ot vissza akkor allj talpra, szedd ossze az eletedet, legyenek ujra almaid es valositsd meg.

Szerintem az eletben mindennek van ertelme, tehat ennek is. Lehet o utana talalod meg azt aki szivbol szeret teged. Ha ez megtortenik rajossz, hogy jobb, hogy igy alakult.

Neharagudj ha akaratom ellenere megbantottalak. Sok erot es kitartast.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy nyitott másik srácok iránt! Akkor tudod leghamarabb kiheverni, ha más nem egyedül vagy, hanem találsz mást.
2010. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!