Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemmel tudom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemmel tudom, hogy nem kéne együtt lennünk a szívemnek nem tudok parancsolni. Volt már valaki így? Hogy léptetek túl/szakítottatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lenne jó döntés a párom mellett maradni több okból. Nem taglalnám nagyon..

Vannak problémáink, olyan mértékűek amikkel nem lehet egy egész életre alapozni.

Nem kéne húzni tovább egymás idejét, de közben nagyon szeretem, meg ő is engem.


Mit lehet tenni ilyenkor?

Biztos sokan szakítottatok már ilyen helyzetben, mert mindenki olyan tárgyilagosan képes írni arról, hogy "azonnal válnék" stb....


5 éve együtt, nem vagyunk házasok.


2014. júl. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy szerethetsz valakit, akinek sok olyan tulajdonsága van, amit nem tudsz tolerálni? Nem fér a fejembe...nem szeretitek már egymást, csak megszokás.
2014. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nyilván bármennyire is szeretek valakit,de ha olyan probléma akad,akkor megpróbálnék tőle valamilyen módon elszakadni.Ha csak apránként is,de mindenféleképpen megpróbálnám.

Ezt tanácsolom neked is,mert még lehet új partnered,gondolom fiatal vagy.Szóval javaslom neked,hogy hagyd el!:)

2014. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem megszokas, vagy szex miatti egyuttlet.
2014. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hálás lennék, ha leírnád, milyen okok.... Én a szívemre hallgattam, és egyelőre nem bántam meg, mindenre találtunk megoldást, mert képtelenek voltunk egymást elengedni.

Kíváncsi volnék, nálatok mi a helyzet, akár privátban is.

2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

- pszichés problémái vannak

talán ez a legerősebb.

Ez alattam alakult ki ezért úgy érezzük lehet, csak miattam van. Nem tudjuk vajon utánam lenne-e.

Amúgy ez agresszivitással jár, nehezen tolerálom....


hirtelen más eszembe se jut, igazából szinte minden problémánk ebből adódik. De ha eszembe jut megírom.

Ja és ez az egész engem is felőröl kezdek én is bekattanni ha baja van, pedig alapból eléggé egészséges vagyok, és boldog típus.

Igazából úgy érzem, hogy kár lenne értem ebben a kapcsolatban, félek, hogy tönkretenne, pedig alapból tényleg elég jó a személyiségem.

2014. júl. 11. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Jár már terápiára, de egyszerűen velem nem képes erről beszélni, mással se nagyon...

A pszichológuson kívül csak velem beszélt róla, de mindig terel...

Picit belefáradtam. Meg félek a jövőtől...

2014. júl. 11. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Fú hát... így viszont ez nem kapcsolat... ha veled is alig beszél erről, meg azt hiszi, miattad van, akkor valóban érdemes elbúcsúzni.
2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért ő nem hiszi, hogy miattam van, inkább én. Vagyis nem mondja,

Amúgy persze minden másról tudunk beszélni, meg ezen kívül lényegében működik minden. De ez eléggé rányomja a bélyegét..

2014. júl. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!