Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl szégyenlős vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szégyenlős vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok a barátom előtt akárhogy próbálom nem tudom leküzdeni, nem csak a szexre gondolok de nyilván olyankor is szégyenlős vagyok. De olyan dolgokra is gondolok mint például táncolni se merek előtte vagy énekelni ha jó kedvem van. Tudom hogy semmi okom nincs arra hogy ilyen legyek hisz ő mindig megdicsér stb. Már lassan másfél éve vagyunk együtt és 21 éves vagyok... :/
2014. júl. 12. 01:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként is egy visszahúzódó személy vagyok, társaságba se járok egyedül a barátommal érzem jól magam. Ha ez számít valamit.
2014. júl. 12. 01:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Elismerésem a fiúnak, hogy kitart melletted...... azt az egyet nem értem ha ennyire szégyenlős vagy hogy tudtál összejönni egy sráccal mert ahhoz bátorság kell.
2014. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

írd le egy lapra,hogy miféle előnyeid származnak ebből a dologból és e szerint mérlegelj.

egyébként egó védelem.

vagy a fontosság érzésének hamis illúziója.

a lényeg,hogy önzőségből ered ez ezen a szinten már.

mert képes vagy akár a másik,a szeretett személyt is megbántani,hogy a te akaratod-nem mutatom meg a nunim-érvényesülni tudjon.

azon gondolkodj el,hogy hol leszel 100-200 év múlva?

sehol se.

nincsen idő itt butaságokra.

félsz,hogy beégsz,égj be minden nap és megszokod.

sebhelyes a tested műttesd meg.

nem vagy elég szép?irány az edzőterem,érteeed?:)

2014. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy látom félre érti mindenki.. egyáltalán nem így gondoltam a dolgot.

A barátommal nagyon jól elvagyunk az hogy például nem merek előtte táncolni az csak nekem tűnik fel ennyire és engem zavar. A szexel szintén semmi gond nincs mert meztelenül járkálok előtte nem takargatom magam, olyan téren vagyok szégyenlős hogy nem tudom rendesen elengedni magam közbe. De egyébként nem feltétlen a szexuális dolgok zavarnak hanem még a legalapvetőbb dolog is hogy például elengedjem magam annyira hogy tudjak hülyéskedni előtte. Remélem érthető...

2014. júl. 12. 02:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy ez telkesen természetes :)
2014. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!