Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy barátom elment bulizni ezzel semmi bajom nincs mert menjen legyen meg az a szabadság is mert nem akarom teljesen magamhoz láncolni de délután még azt mondta hogy nélkülem nem megy bulizni meg amúgy se menne mert kell a pénz mert megyünk fel Pestre és most 1 órája közölte velem hogy hívták bulizni és megy holott nagyon jól tudja hogy én is szerettem volna menni mert mondtam neki valamelyik nap csak hát nekem azt mondta hogy nem hanem majd máskor barátnőkkel nem tudok menni mert az egyik kiment Németországba a másik meg messze lakik és így nem tudtam elmenni bulizni.És még barátomnak áll feljebb hogy rosszul esik holott meg nem ezt ígérte pár órával ez előtt. De azért is esik rosszul mert még a kapcsolatunk elején azt mondta hogy csak a haverokkal megy kocsmázni és utána megy haza olyan 1-2 óra környékén erre láttam egy képen hogy az egyik szórakozó helyen van és csináltatott egy közös képet egy csajjal és inkább ezért vagyok ideges hogy megint megcsinálja akkor szakítottam vele de meg bocsájtottam neki és mondtam hogy ha még egy ilyen lesz akkor engem elfelejthet.Mit csináljak hogy ne legyek ideges ha elmegy nélkülem bulizni? és bocsánat ha hosszúra sikerült csak jól esett kiadni magamból 19/L
2014. júl. 12. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Na nekem ez hosszú ilyen későn.
2014. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ne aggódj,ha megígérte,hogy nem történik mégegyszer ilyen akkor nem fog .Max.csak egy kis flört és ennyi.Vágj vissza neki.Ha,mégis lenne valami...De nyugi!!!Egy kis bor és zene v tv vagy valami és aludj el.Reggelre minden rendben lesz!:)
2014. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ :) megfogadom a tanácsod próbálok lenyugodni és nem gondolni semmi rosszra :)
2014. júl. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!