Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem teljesen kiégtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem teljesen kiégtem, honnan kérhetnék segítséget? Van visszaút, nem késő?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék "ribizli vagy", vagy "te kiélt k***a" jellegű kommenteket, így is eléggé elítélem magam.. 18 éves lány vagyok, mióta felfedeztem a szexualitásom rájöttem hogy a legnagyobb függőségem a pasik, és minden alkalommal túl könnyen megkedvelem őket, hamar kitárulkozok és nagyon rossz döntéseket hozok. Többször volt ebből komoly gondom sajnos. Egy nagy szerelmi csalódásom után döntöttem úgy hogy nekem nem kell a szerelem, a kapcsolat és csak bulizni akarok, jól érezni magam, ha megismerek valakit lesz ahogy lesz. Egy ideig műküdött is az érzelemmentes smárolás, kavarás(szex egyik alkalommal sem volt) csak aztán beleszerettem egy osztálytársamba, és egy időre leálltam. Kiderült, hogy a fiú még mindig az exét szereti, szóval csak szórakozni voltam jó. Ettől megint kiborultam és 6 pasival volt utána viszonyom. Mostanra durvult el a helyzet, mert úgy érzem az a szó, hogy szeretlek és hogy hiányzol a jelentőségét vesztette. Egyik fiúnak se hiszek el semmit, érzelem nélkül csókolózok, egyik alkalommal sem érzem hogy hiányozna akármelyikőjük. Irigylek mindenkit, akit látok az utcán szerelmespárokat, de úgy érzem ez nekem soha nem adatik meg, mert mindig rosszul választok, könnyelmű vagyok és ostoba. Elég egy kis pia és máris azon kapom magam hogy egy nap 2 fiúval smároltam. Régebben elítéltem az olyan lányokat, akik ennyire könnyen kaphatók, de most úgy érzem én is egy lettem közülük. Minden másnap reggel borzalmasan érzem magam de mégis újrakezdem, talán a szeretethiány miatt csinálom és hogy ne érezzem magam egyedül egy buliban sem, de mégis olyan egyedül vagyok mint még soha. Tudom, hogy az én hibám, én rontottam el, nem vagyok büszke rá, de segítséget szeretnék kérni. Olyan lány akarok lenni, akiért küzdeni kell és akire felnéznek a fiúk. Remélem még nem késő.
2014. júl. 13. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Örülnél inkabb hogy nem lesz szerelmi banatod.
2014. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Erős elkötelezés. Meg majd jön valaki, aki leköt nea aggódj. Aki mellett nem lesznek ilyen gondjaid. Akibe beleszeretsz, az más mint csak a vágy. Barát is legyáél velük. Vállalkoznék ilyesmire szívesen.. :D
2014. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Remélem megváltozol, 24 vok de nem szeretjük az olyan lányokat akik, nem éppen a komolyságra törekednek, legalább is én gy vok, eléggé hírét kelti az ilyen dolgok és egyre kevesebb pasi lesz aki megfog bízni benned ezek után, gondolom te is így gondolod, hisz megcsalhatod egy kis pia után, amit én sem igen díjaznék, mindenki olyan lányra vágyik aki kitart mellette az egész életében, vagy ma már ez nem feltétel? nem tudom, a srácok sem a régiek, szóval, lehet nem tudtam segíteni, de, semmi sem késő, persze csak ha komolyan gondolod :) viszont ha nincs így, sok szívet összetörhetsz... és idővel visszakaphatod ezt ha nem is máshogy, de az élet során.
2014. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen ezt megkaptam egyik legjobb barátomtól, akivel alakult volna a dolog, hogy nem akar tőlem komolyat, mert úgyis megcsalnám.
2014. júl. 13. 00:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de jogos a félelme, ha te is átgondolod, te bíznál ilyen pasiban? :(
2014. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát nem, nem bíznék :S ideje lenne komolyodnom, de mindig visszaesek
2014. júl. 13. 00:28
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell neked komoly pasi, sajnálom, de ez az igazság :S
2014. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem erre jó, hogy rájöttél! Próbálj változtatni! 22F.
2014. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mikrobinak adok igazat.


Ha nagyon akarsz valamit, küzdj érte!

Ha mindig visszaesel, akkor nem akarod eléggé, feladod. Helyetted senki nem fogja meglépni azt, amit neked kell.

Ennyi, ha feladtad, ne törd magad, úgy sem fontos neked akkor.

2014. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nos igen, az első lépés hogy beismerted, a következő a változtatás DEEE VÉGLEGESEN!
2014. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!