Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem teljesen kiégtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem teljesen kiégtem, honnan kérhetnék segítséget? Van visszaút, nem késő?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék "ribizli vagy", vagy "te kiélt k***a" jellegű kommenteket, így is eléggé elítélem magam.. 18 éves lány vagyok, mióta felfedeztem a szexualitásom rájöttem hogy a legnagyobb függőségem a pasik, és minden alkalommal túl könnyen megkedvelem őket, hamar kitárulkozok és nagyon rossz döntéseket hozok. Többször volt ebből komoly gondom sajnos. Egy nagy szerelmi csalódásom után döntöttem úgy hogy nekem nem kell a szerelem, a kapcsolat és csak bulizni akarok, jól érezni magam, ha megismerek valakit lesz ahogy lesz. Egy ideig műküdött is az érzelemmentes smárolás, kavarás(szex egyik alkalommal sem volt) csak aztán beleszerettem egy osztálytársamba, és egy időre leálltam. Kiderült, hogy a fiú még mindig az exét szereti, szóval csak szórakozni voltam jó. Ettől megint kiborultam és 6 pasival volt utána viszonyom. Mostanra durvult el a helyzet, mert úgy érzem az a szó, hogy szeretlek és hogy hiányzol a jelentőségét vesztette. Egyik fiúnak se hiszek el semmit, érzelem nélkül csókolózok, egyik alkalommal sem érzem hogy hiányozna akármelyikőjük. Irigylek mindenkit, akit látok az utcán szerelmespárokat, de úgy érzem ez nekem soha nem adatik meg, mert mindig rosszul választok, könnyelmű vagyok és ostoba. Elég egy kis pia és máris azon kapom magam hogy egy nap 2 fiúval smároltam. Régebben elítéltem az olyan lányokat, akik ennyire könnyen kaphatók, de most úgy érzem én is egy lettem közülük. Minden másnap reggel borzalmasan érzem magam de mégis újrakezdem, talán a szeretethiány miatt csinálom és hogy ne érezzem magam egyedül egy buliban sem, de mégis olyan egyedül vagyok mint még soha. Tudom, hogy az én hibám, én rontottam el, nem vagyok büszke rá, de segítséget szeretnék kérni. Olyan lány akarok lenni, akiért küzdeni kell és akire felnéznek a fiúk. Remélem még nem késő.
2014. júl. 13. 00:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kevesebb partnerrel és kavarással ugyanígy érzek. Kell a szex, de röhögök a szerelmen, képtelenségnek tartom, idiótaságnak, mégis vágyom rá. Szerintem ezzel nincs mit tenni. Inkább csak azokkal szexelj akik igazán vonzanak.


23l

2014. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Heh, a szerelem idiótaság? :O akkor még nem találkoztál az igazival :O attól még nem kell elítélni. A levegőt sem látjuk mégis érezzük.
2014. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az exemre 100%ig illik a leírás, de ő 21 volt. Sajnos a legtöbb ilyen gyógyíthatatlan, a szerelemmel sem lesznek normálisak.. Tapasztalat!
2014. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ÓÓ te szegény pára, hát milyen szörnyű viszontagságokon kellet túlesned az életed 18 évén keresztűl.


Most komolyan szivatod az embereket a hülyeségeiddel?

18 évesen a nagy szerelmi csalódás ami miatt képtelen vagy érzelmekre, ne hisztiz már mint valami fűrdő p*csa, egyeseknél ez rutin szerű mégse adják fel, de te már 2 "balszerencse" után feladtad és máris átváltoztál egy szexbábuvá? Ez elég gyenge jellemre utal, ha kiégtél ha nem így esélytelen, hogy normális párkapcsoltod lesz mert kb minden hiba után nekiálsz majd hisztizni, értelmes ember azt meg nem fogja eltűrni.

2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nekünk meg kellene imerkednünk kedves kérdező :) Én is szexmániás vagyok. Csak én nem akarok rajta változtatni.
2014. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Kiderült, hogy a fiú még mindig az exét szereti, szóval csak szórakozni voltam jó."

De az teljesen oké, amikor te ugyanezt csináltad, igaz? Amikor mások csak arra kellettek, hogy szórakozz velük.

2014. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

egyik kiszemeltem volt ilyen, 26 éves lány.

Igaz, ő nem igy tolta, de túlságosan is közvetlen lány volt, odaadta magát túl könnyen mindenkinek, és megis lett a vége: egy hónapig tartó kapcsolatok, majd valaki úgy elbánt vele (kidobta egy másik lányért), hogy fél évig eltűnt. Én abban az évben "csak" jó nőnek láttam, de éretlennek.


Aztán változott, és énis megkedveltem jobban. Láttam, hogy komolyodik, végül énis akcióba lendültem - részemről fellobbant a láng. Az eredmény, amikor eléálltam:


még soha senki nem hozott nekem rózsát, szépnek se nevezett. Most először érzem magam nőnek, idáig mindig csak egy kis kellék voltam a pasik oldalán.


Mindezt enyhén könnyes szemekkel. Ugye milyen jó lenne idáig eljutni? Hát NE IGYÁL és ne viselkedj úgy mint egy ribi! Ő 27 évesen tapasztalta ezt meg, te nem vagy elkésve vele! De igy nem ezt a fajta pasikat vonzod be!


(amúgy szomorú, mert nem fogadott el, és ennek már jó ideje, több hónapja. Bár ki tudja, néha mutatja jeleit, hogy hiányzok, ki tudja mit rejt a jövő)

2014. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni. Az életed az enyémhez képest habostorta.
2014. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!