Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akadály az ha más nyelven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akadály az ha más nyelven beszélünk azért megértjük egymást de ez akadály lehet? Ebből egyáltalán lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 00:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

te s*ggfej ne hasonlítsd már a románokat a cigányokhoz!!


Teljesen másak ne okoskodjál itt inkább gondolkozz el hogy te milyen vagy mert csinálhatnál egy külön államot a te fajtádnak csak akkor kitörne a tömegverekedés mert olyan h*lyék vagytok. utálom az ilyen rasszista b*rmokat


Én egy csomó románt ismerek és csak annyi bunkó van köztük mint magyar amúgy nagyon rendesek teljesen olyanok mint a magyarok csak románul beszélnek meg persze másak a szokásaik de ezért nem kell őket elítélni !

2010. jan. 10. 00:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni, hogy valaki honnan származik, hanem azt hogy milyen ember. Engem 1 hete csalt meg a magyar pasim, akkor az összes magyar hűtlen, vagy mi?:)


És lehet komoly a kapcsolat, ha valóban megértitek egymást.

...

Sz*rj a buta rasszistákra, és Erdély jó hely, még akkor is ha már nem Magyarországhoz tartozik. Fekete tavi vásár rulz!

2010. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Igen,és akkor egy cigány is lehet kedves,rendes,aranyos..."


Pontosan. :)

2010. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
attól még hogy a 00:34-esnek gondja van magával nem kell másokat lealacsonyítani.
2010. jan. 10. 00:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen származású a kiszemelt?
2010. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

00:34-es vagyok.

Miért is az én államomban törne ki tömeg verekedés? Szerintem most is te voltál az,aki kicsit alpárian fogalmazott,reagált,nemde:)?

És én nem hasonlítottam a cigányokat a románokhoz.Kérlek,emelj ki egy olyan mondatot a válaszomból,ami arra utalt,hogy én most a románokat és a cigányokat egy kalap alá vettem.

Tudod,azért,mert egy szövegben szerepelt a 2,még nem biztos,hogy hozzájuk hasonlítom. Hogyha mondjuk az angolokat írtam volna a cigányok helyett,akkor meg az angolokhoz hasonlítanám őket..? Bár szerintem akkor fenemód nem lenne ekkora felháborodottság :)

Nézd,én csak azt tudom mondani,amit tapasztalok,vagyis azt,hogy a többség utálja a magyarokat.De kegyetlenül.

Ha a kiszemelted esetleg román,és ő rá ez nem tartozik,akkor miért veszed fel? És én különben is nem azt mondtam,hogy minden románt utálok..mert nem. Aki normális,azzal nincs bajom.

Ugyanígy vagyok a cigányokkal..amelyik tisztességes,normális,ahhoz nem állok úgy,hogy "na,ez is egy büdös cigány." Nem.Ilyenkor egy rossz szót nem szólnék rá,mert igazságtalanságnak érzem,hogy ezért illessem rasszista jelzőkkel,holott meg rendes,és különbözik a többitől.

Ne haragudj,ha megsértettelek..Nem ez volt a célom. Csak elmondtam a véleményem.

2010. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!