Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érzem már, hogy...

Miért nem érzem már, hogy tetszik? Hogy működhet így?

Figyelt kérdés
Egy fiút megismertem egy diákoknak szervezett programon hétvégén, és bejöttünk egymásnak. Viszont mikor facebookon beszélünk, nem érzem azt az érzést, amit élőben.Tudom hogy ez természetes, de így nem hiszem hogy működhet nem? Mit tegyek? Messze lakik tőlem és mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk... Kérlek segítsetek! Első szerelem ;) 13/L -- 14/F

2014. ápr. 1. 09:59
 1/3 anonim válasza:
Hat ez egyszer is nem az elso szerelem mert ez nem nevezheto szerelemnek, masodok meg hogy messze lakik meg hogy elfoglaltak vagytok konyorgom biztos suliztok tanultok annal nagyobb elfoglaltsag nem nagyon lehet! Nem vagytok meg 23-25 evesek mert ez ugy hangzott
2014. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszer találkozzatok valahol, így szerintem ki fog derülni hogy mennyire tetszetek a másiknak, és kicsit te is jobban megismered, hogy biztos hogy ő kell-e neked. A távolságra nem tudok mit mondani van akinél így is működik van akinél nem
2014. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát 3 napig folyamatosan együtt voltunk , szóval azért megismertük egymást...
2014. ápr. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!