Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen lányok már nincsennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányok már nincsennek?

Figyelt kérdés

Igazából, lehet. Sőt. Biztos, hogy velem van a baj, hogy túl igényes vagyok és azért nem találok magamnak barátnőt. 18 évesen csak úgy csajoznom kéne mint a korombeliek, de egyszerűen én nem ez a típus vagyok. Inkább egy komoly kapcsolatra vágyok, egy normális, szép és aranyos lánnyal, de ilyenek nincsennek. Helyesbítve, vannak csak vagy nem velem vagy a pénzt jobban szeretik... na nem megyek bele.

Csak néha szoktam bulizni és gimis vagyok. Abban reménykedek, hogy ez jövőre az Egyetemen megváltozik. Vagy nem ? 18/F



2014. júl. 13. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz letenni az asztalra - vót szokás kérdezni.
2014. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted ?
2014. júl. 13. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Tehát: "van mire verned a nyálad?" vagy csak tengsz-lengsz, várod a sült galambot, miközben a veled-nem-egy-súlycsoportban-lévő-nőkért sóvárogsz?
2014. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de vannnnnnnak...
2014. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egész nyáron dolgozok, lényegtelen hol. Igazából ismerkedni meg bulizni járni nincs időm.. bár lehetne, de én inkább ezt választom.

Mesélek egy példát.

Volt egy intelligens csaj, 4 hónapot beszélgettünk, voltam már náluk is meg minden. Jött a szülinapja és egy 10 szállas rózsacsokrot csináltattam neki.. gondoltam örül majd neki meg ugye én komolyan gondoltam. Le se szarta magyarán. :) Azóta ezen gondolkozok, hogy mit rontottam el... Addig nem voltam nyomulós, de gondoltam már kikellett valahogy mutatnom neki, hogy mit érzek. :D

2014. júl. 13. 22:37
 6/13 anonim válasza:

Elötted az egész élet :) Szerintem ne stresszelj rá, mert a szerelem váratlanul fog jönni. Ha mondjuk látsz egy kedves, bájos lányt (ami valóban ritka ma-énis lány vagyok :D),akkor udvarolj nyugodtan.

Bevallom én nekem fordított dilemmám van. Kedves vagyok, ahogy a barátom mondja cuki, de én meg pont úgy látom, hogy a mai pasik nem értékelik a magamfajtát. Nekik a vastagonkirajzoltszemöldökű, a legújabb újságdivat szerint öltözött, bulizó, könnyűvérű lányok kellenek. Igazi ritkaságnak számíthatsz.

A pasik nem akarnak elköteleződni, még idősebb korban sem nagyon. Gyengék. Én ezt látom, és lehet azok a lányok akiket te látsz, szintén így gondolják, csak ők beadják a derekukat ennek a társadalmi undormánynak.

Azt mondom udvarolj, ha olyan lányt látsz, bókolj neki, azt szeretjük. Hozd zavarba, attól elpirulunk és könnyebb az út. De ha nem feltétlen alakul úgy az este esetleg, akkor se bánkódj. Az egyéjszakás kalandokat se vesd meg, sosem lehet tudni melyikből lesz hosszabb távú dolog.

2014. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ilyenek nincsenek? Kikérem magamnak :P na jó, inkább átlagos vagyok. bár igen, az tuti hogy ritka. :)

17L

2014. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég nehéz kifogni egy olyan csajt. Ha meg mégis sikerül, akkor meg az van...:)
2014. júl. 13. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen lányok! Csak nehezen lehet megtalálni.. igaza van a 6-os-nak manapság a fiúknak a buta, 5kiló sminket viselő, plázacicák kellenek mert azokat könnyebb megszerezni, mint egy inteligens, kedves lányt. 15/l
2014. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyetemen szerintem kezdetben nem fogsz tudni komoly kapcsolatot kialakítani :/ bár úgy lenne!! Én is ebben reménykedek :)
2014. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!