Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy orokre egyedul maradok?

Figyelt kérdés
meg csak 19 vagyok de minden baratnomnek kb van valakije evek ota van akinek mar gyereke is.engem viszont mindig a leghulyebbek talalnak meg.tiszta szerencsetlen vagyok a szerelembe.tudom fiatal vagyok de attol meg lehet hogy orokre egyedul maradok?nem ugyanannyi no meg ferfi van a foldon szoval vegulis lehet, nem?
2014. júl. 14. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Beíratlak egy stilisztika tanfolyamra, ahol megismerkedhetsz pár korlátolt munkavégzést bíró emberrel, mert úgy fogalmazol, mint öreganyám, aki 83 éves, egy foga van, azt is a tombolán nyerte.
2014. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet.

Valószínűleg túlsúlyban vannak a negatív tulajdonságaid vagy túl magasak az elvárásaid.

2014. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pozitív: lesz valakid. Buktató: addig nem, amíg nem változtatsz a hozzáállásodon.
2014. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. milyen hozzaallasomon?:D
2014. júl. 14. 01:24
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan olyanokra irigykedsz, akiknek ilyen fiatalon gyerekük van? :O Szerintem élvezd ki a szinglilétet, flörtölj, ne görcsölj rá a dologra, éa hagyd, hogy sodorjon magával az élet! És persze legyél nyitott, járj olyan helyekre, ahol ismerkedni szoktak az emberek!
2014. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy irigykedek.jo a szingliseg persze egy ideig...az ismerkedessel sincs baj szoktam fiukkal talalkozni de egyik se fog meg.ha meg megis kiderul hogy nem normalis
2014. júl. 14. 01:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Fura, azt hittem, hogy fiú vagy, pedig lány vagy.

Nézd: ha gondolod, akkor írhatunk egymásnak, ha nem gond, ha 29 vagyok.

29/F.

2014. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igazabol nem szoktam itt ismerkedni de miert ne:D
2014. júl. 14. 01:51
 9/13 anonim ***** válasza:

19 évesen én is azt hittem egyedül fogok megdögleni....amúgy 19 évesen vesztettem el a szüzességemet is, szóval elég későn. Elég szar volt, hogy majdnem minden barátnőmnek volt pasija, csak nekem nem... Életem párkeresős, randizós, ismerkedős 5 éve alatt, jó pár idiótával összehozott a sors, mire 24 évesen megismertem, és összejöttem a férjemmel akivel most voltunk 4 évesek és 1 hónaposak 5.-én:).


Ha próbálkozol, nem adod fel, ismerkedsz stb... akkor meg fogod találni az igazit. Arra pedig tényleg nem kell irigykedni akinek 19 évesen gyereke van... inkább sajnálni... 28/N

2014. júl. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem trollkodni akarok komolyan, de nem lehet az, hogy túl magasra teszed a lécet? Vagy esetleg a külsőd nem előnyös?

Mert mostanában ez szokott a gond lenni, hogy az átlagos és átlag alatti nőknek is hihetetlen elvárásai vannak, miközben cserébe sem külsőleg sem személyiségükben nem tudnak sokmindent adni.

2014. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!