Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy orokre egyedul maradok?

Figyelt kérdés
meg csak 19 vagyok de minden baratnomnek kb van valakije evek ota van akinek mar gyereke is.engem viszont mindig a leghulyebbek talalnak meg.tiszta szerencsetlen vagyok a szerelembe.tudom fiatal vagyok de attol meg lehet hogy orokre egyedul maradok?nem ugyanannyi no meg ferfi van a foldon szoval vegulis lehet, nem?
2014. júl. 14. 01:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

"az ismerkedessel sincs baj szoktam fiukkal talalkozni de egyik se fog meg.ha meg megis kiderul hogy nem normalis"


Ez a baj, látod. Aki megfog az gondolom a külseje miatt fog meg. Na azoknak meg 10 újjukra jut 20 nő ezért megtehetik, hogy "nem normálisak" legyenek, nem fognak alkalmazkodni az igényeidhez, nem fognak miattad megváltozni. Szóval vagy belemész ebbe, vagy keress az átlagosabbak közül.

2014. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Csúnya vagy, vagy a stílusod elviselhetetlen?
2014. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem tartom magam csúnyának.smink nélkül ritkán tetszem magamnak sminkkel úgy ahogy.a stílusom se hiszem hogy elviselhetetlen lenne bár kevés embernek vagyok először szimpatikus de aztán kb mindenkinek.nem vagyok könnyű személyiség de nem vagyok elviselhetetlen se.az elvárásokról meg..nem Shaarawyt akarom (bár nem lenne rossz:D) de nem fogok összejönni olyannal aki nem jön be..vagy aki nem fog meg.szerintem minden normális embernek van azért valami elvárása.tetsszen, fogjon meg legyen normális hűséges ilyesmi nem hinném hogy ezek nagy elvárások
2014. júl. 14. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!