Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy probáljam meg kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy probáljam meg kezelni, hogy a barátom feszült a családja miatt?

Figyelt kérdés
A barátom családja két éve kiment külföldre a megélhetés miatt,a barátom azért nem ment mert akkor kezdte a középsulit. Viszont mondta az anyja és észre is vettem a barátomon,hogy feszült mikor ritkán látja őket.Májusban kinn volt náluk,juniusban a szülei haza jöttek és mióta elmentek látom,hogy feszült,nehezen viseli ,hogy család nélkül van.A mamájáéknál meg nem érzi jól magát.A szülei meg csak hónap végén jönnek vissza,hogy utána mikor azt nem,tudni max karácsonykor...Feszült a vizsga miatt is a barátom,az miatt is,hogy nincs itthon a családja...Én nem tudom ezt ,hogy kezeljem..Tiszta ideg vagyok állandóan... Segítsetek!:/
2014. júl. 14. 17:40
 1/1 anonim válasza:

A barátodnak nagyon fontos a családja és ez érthető.

de ez egy folyamat,a kezdetekben nagyon nehéz távol lenni a szeretteinktől,idővel ez a feszültség enyhülni fog!

Legyél vele türelmes és megértő,nyugtasd meg h ez nem a világ vége ,és hamarosan találkoznak :)

2014. júl. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!