Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skizofrén vagyok, nem megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skizofrén vagyok, nem megy az ismerkedés. Hogyan találjam meg a párom, akit nem zavar a betegségem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 19:50
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Áhh... Ugyanolyan zavaró, ha később mondom el, akkor is vége, csak akkor jobban beleélem magam a dolgokba. És hirtelen a lány "saját hibáján kívül" kénytelen szakítani velem. "De nem az én hibám..."
2014. júl. 14. 20:01
 12/36 anonim ***** válasza:
Szedsz rá gyógyszert?
2014. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szedek persze. A tüneteket csökkenti, de nem 100%os gyógymód. Valami agysérülésem lehet vagy nem tudom mi.
2014. júl. 14. 20:06
 14/36 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem tudod mi? Orvos nyilván látott.
2014. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Látott, persze. Sokszor el is mondta, de valahogy nem áll össze a kép, hogy konkrétan mi is a bajom. Azt mondják nem fizikai sérülés, pedig szerintem az.
2014. júl. 14. 20:09
 16/36 anonim válasza:
Hát, ha én megtudnám, hogy ilyen baja van valakinek nem tudom mit csinálnék. Valószínűleg megijednék ettől az egésztől, de azt hiszem, ha kicsit később mondod el és nem azonnal és amúgy szimpatikus vagy azért megpróbálnám. De, ha nagyon hamar elmondod, akaratlanul is sok rossz dolgokra gondolnék, mert még nem ismerlek egyáltalán, és nem tudom miért lenne érdemes veled lennem.
2014. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Na ez az, senki nem veszi a fáradtságot, hogy kiderítse, hogy miért is érdemes velem lenni. Talán ott rontottam el, hogy a környezetemben mindenki tudja hogy beteg vagyok. Mondanom sem kell senkinek mert úgyis tudják. Sőt ha ismerősöm olvassa ezt, tuti rám ismer.
2014. júl. 14. 20:15
 18/36 anonim válasza:

Szerintem legyen több önbizalmad!Még akkor is, ha nehéz, Te végül is ezt a feladatot is kaptad az élettől, vagy nem tudom...

Az önbizalom sokat számít, mert, ha már rögtön úgy mutatod be magad, hogy skizofrén vagy és mást nem is mutatsz magadból akkor tényleg kevésbé fognak a lányok akarni veled kapcsolatot teremteni.

Te is ugyanolyan ember vagy mint bárki más. Ne mutasd(és ne is gondold) magadat kevesebbnek másnál, mert ez nem nyerő. (az egészséges embereknél sem)

2014. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
20%-os módban nem tudok 100%-os emberként teljesíteni. Ami azt illeti, nem tudnám megnevezni, hogy mi az a 80% ami hiányzik belőlem, de a környezetemnek nyilván feltűnt.
2014. júl. 14. 20:26
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
a másik énednek megy az ismerkedés?
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!