Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skizofrén vagyok, nem megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skizofrén vagyok, nem megy az ismerkedés. Hogyan találjam meg a párom, akit nem zavar a betegségem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 19:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
hamis sztereotípia...
2014. júl. 14. 20:28
 22/36 anonim ***** válasza:

Nagyon hamis.

Kérdező: EZ most el fog szomorítani, de sosem fogsz teljes életet élni és a párkapcsolat is egy olyan dolog, amiről le kell mondanod. Sajnálom.

2014. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
Szerintem nem kell lemondania. Csak a megfelelő partnert kell megtalálni. Aki nem jön könnyen. Hány ember küzd azzal, hogy megtalálja élete párját? Nagyon sokan. Magadon is múlik mi történik veled. Én nagyon hiszek ebben, de, ha te nem, nem is írok többet, csak annyit, hogy nagyban befolyásolja a dolgok történését az, hogy te hogyan állsz hozzá. És az, hogy egy, vagy akár 10 nő (vagy még több)nem lett a partnered az nem azt jelenti, hogy nem is lesz meg soha az igazi. Majd jön, ha itt az ideje, csak ne kergesd el azért, mert úgyse menne. Akkor nem is fog.
2014. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Legyen nálad egy kis zacskó porcukor,néha essen ki a zsebedből.Ha esetleg néha furán viselkedsz nem fog senki megijedni.
2014. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

[link]


Gyakorlatilag alkalmatlan vagy rá...

2014. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Ha szerinted egy kokainnal mászkáló ember nem ijesztő, akkor nálad is gondok vannak.
2014. júl. 14. 21:04
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, jó sok dologgal nem vagy tisztában.


Az, hogy hány százalékban vagy lerokkantosítva, az nem azt jelenti, hogy a dolgok annyi százalékát nem tudod megcsinálni. Van egy előre kidolgozott skála, amiben meghatározzák, hogy milyen mértékű maradandó károsodás vagy betegség mekkora rokkantságnak számít.


A másik dolog:

"Valami agysérülésem lehet vagy nem tudom mi."

"Sokszor el is mondta, de valahogy nem áll össze a kép, hogy konkrétan mi is a bajom. Azt mondják nem fizikai sérülés, pedig szerintem az."

Nekem meg azt mondják, hogy nem vagyok helikopter, pedig szerintem igen.

Az, hogy mit gondolsz, vagy mit szeretnél, az attól még nincs úgy. Te sem tudod konkrétummal a feltételezésedet alátámasztani, de azért ragaszkodsz hozzá. Javaslom, hogy inkább szállj le a földre, és barátkozz meg a valósággal. Azért egy szakember vizsgálatokkal alátámasztott véleménye kicsit relevánsabb, mint a te alaptalan feltételezésed.


"Na ez az, senki nem veszi a fáradtságot, hogy kiderítse, hogy miért is érdemes velem lenni."

Na és te miért nem mutatod meg, hogy érdemes veled lenni?

Ha csak annyit mutatsz meg magadból, hogy 80%-os rokkant vagy, és olyasmi betegségnevet hajtogatsz, amiről az emberek 90%-a igazából nem is tudja, hogy micsoda, csak egy-két pszichothriller meg mendemonda ugrik be róla, akkor ne is csodálkozz, ha menekülnek. Ráadásul ha a betegségedről kérdeznek, konkrétumok helyett mindenféle zagyvaságot mondasz, az még inkább csak riasztó.


Nem a hölgy feladata, hogy miután szépen beállítottad magad egy rokkant elmebetegnek, elkezdjen kutakodni, hogy vajon mi érdekes lehet benned, ami miatt érdemes lenne járnotok. Hanem neked kell a pozitív tulajdonságaidat megmutatni!

De ha te eleve így állsz hozzá, hogy hanyattvágod magad, mondván te csak 20%-os vagy, akkor ne is remélj semmi jót...

2014. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Igazad van, és úgy tűnik a 22-esnek is...
2014. júl. 14. 21:37
 29/36 anonim ***** válasza:

Azért van igaza, mert azt akarod, hogy igaza legyen.

Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy te bizony alkalmatlan vagy rá, akkor az is leszel.

De úgy látom, te is a könnyebb utat választod: inkább elkönyveled, hogy neked nem megy, mint hogy belevágnál.

2014. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány éves koromtól kezdtem ismerkedni, de elég sok éve. A lényeg az az, hogy hiába erőltetem magam (mert igen, ez erőltetés nekem). És mivel látszik, hogy nem vagyok laza, így megette a fene az egészet. Gondoltam utolsó lehetőségként rákérdezek itt, hogy esetleg valakinek van-e valami jó tanácsa, személyes tapasztalata, de mindenki csak a durva irányt mondja. Nekem kellene a labirintusból kikerülni, de ehhez felülről kellene látnom a helyzetet. Úgy tűnik nincs erre a helyzetre igazán jó tanács, talán nem is létezik ilyen.
2014. júl. 14. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!