Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skizofrén vagyok, nem megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skizofrén vagyok, nem megy az ismerkedés. Hogyan találjam meg a párom, akit nem zavar a betegségem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 19:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ismerkedj olyannal akinek hasonló a problémája mint neked,akkor megértésre találsz.
2014. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Vak vezet világtalant. Eszembe jutott egy film, vígjáték... Egy süket és egy vak ember akik barátok voltak és valami gyilkosság szemtanúi lettek vagy ilyesmi.

A lényeg hogy ha a párom is skizofrén lenne, hamar elkallódnánk.

2014. júl. 14. 22:04
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha valaki skizofrén az gyógyszerrel kezelhető és attól még élhet normális életet. Nekem van egy ismerősöm, akit skizofréniával diagnosztizáltak kb 10 éve, de rendszeresen szedi a gyógyszert és ma családja van, úgyhogy nem kell ilyen hülyeséget írni, hogy le kell mondania a párkapcsolatról. De ezt a 80%-os rokkantságot nem értem, nála nincs ilyen...nem lehet hogy a skizofrénián kívül valami más betegséged is van? 25/l
2014. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nincs más.
2014. júl. 15. 13:19
 35/36 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás,ha prostituáltakra költöd a nyugdíjadat.Őket nem fogja zavarni az állapotod.Egyébként meg majdnem reménytelen az eseted.
2014. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Hehe. Jobban örülnék egy kontra-stituáltnak :D
2014. júl. 16. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!