Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy harcoljak érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, egy hónapja szakítottunk, együtt voltunk egy évig.. Rengeteget veszekedtünk, és főként az ő hibájából, ezt ő is tudja, meg azt is h ezt más nem igazán tűrte volna el, tehát ugy éreztem h ez már nekem sok és már nem szeretem ezért szakitottam, de a külön töltött idő és az ujra találkozás rádöbbentett hogy valójában nagyon is szeretem és csak ő kell nekem :( A szakítás után ő keresett mindig, engem eleinte nem érdekelt, ugy gondoltam h mással jobb lesz... ez alatt az idő alatt mindketten voltunk mással is, persze semmi komoly, de ugy volt h most ismét összejövünk, viszont sikerült megint összevesznünk, és azt mondta hagyjam békén, nem érdeklem... pedig szakítás után ő volt az aki annyira ki akart velem békülni.. nem tudom most mit tegyek? felejtsem el, esetleg várjak rá miközben ő bárkivel összejön? ugyanis most azt mondta h összevissza csajozni fog, és ez nekem nagyon rosszul esik.. :(
2008. okt. 3. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd el, ennyi veszekedés meg öl téged lelkileg! És nem tesz jót neked! Ha nagyon szereted és ő is azt mondja, akkor üljetek le és kössetek kompromisszumot, h mi hogyan legyen, mert másképpen nem fog menni!

De csak olyan kompromisszumot kössetek amit utána meg is tartotok!

De van még egy ötletem: mi lenne ha meg probálnátok külön hosszabb ideig! probáljatok meg mással össze jöni és ha még fél év után is kelletek egymásnak akkor hajrá!

2008. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mintha csak az en tortenetem irtad volna le ... teljesen megdobbento ... en is ebben a cipoben voltam.A nagyan mar tulvagyok de meg mindig nem jutottunk dullore.Nekem azt tanacsoltak hogy felejtsem el de nem tudtam mivel minden nap lattam es meg most is kotodok hozza.Talalkozgattunk mikozben osze voltunk veszve is es elvoltunk nagyon jol aztan masik nap megint mintha megveszett volna, nem szolt egy szot se.Aztan gondoltam varok ... de most rajottem hogy nincs kire ... o tudja hogy te tartasz hozza es azt gondolja hogy akarmikor megkaphat ... magabiztos es ez teszi azza amilyen ... ha nem tudod elfelejteni akkor tegy ugy mintha nem erdekelni lassuk o mit lep erre.Ha zavarni fogja azt jelenti hogy o is kotodik hozzad ... de ha nem is erdekli akkor talan lepj tul rajta ... udv :D
2008. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!