Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

az első pasit akivel évekig jártam. De hülye voltam, megcsaltam.Ő megbocsájtaná ezt is. A sex vele nem volt annyira jó viszont mostmár hogy elveszített nyomulna rám. És újból akar engem.



a második pasi jóval idősebb jól érzem magam vele de viszont van köztünk 15 év...

csak kavartunk de azóta is nyomul rám amikor össze futok vele. Azt mondja ő komolyan gondolja de múltkor tett egy olyan kijelentést hogy kár így talizgatunk mert ha véletlen gyerek lesz a vége ennek a kapcsolatnak.. azt ő sem szeretné. De közbe azt állítja ő komolyan gondolja velem. Nem is értem. Nappal nem ér rá a munkája végett állitólag érdekes mindig csak este érne rá találkozni velem. Kevdves velem jól érzem magam vele de nagyon zavar hogy jóval idősebb nállam.


2014. júl. 15. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2014. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyiket se

az elsővel nem volt jó neked, a 2. meg hiába mondja, biztos nem akar komolyat

nem muszáj választani köztük, mondhatod hogy egyikük se illik hozzád

2014. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!