Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz tényleg ennyire megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz tényleg ennyire megváltoztatja az embert?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. Ő szegénységben nőtt fel az anyjával, én pedig egy jó anyagi helyzetű családba születtem. Kezdetben mégis nagyon jó volt a kapcsolatunk, nem volt munkája, de én segítettem ahol csak tudtam, bármire vágyott azt megvettem neki a saját zsebpénzemből. Soha nem irigyeltem tőle semmit.

Aztán telt-múlt az idő, én egyetemre mentem, ő pedig csak talált munkát néhány hónap után. Sajnos a szüleimmel is megromlott a kapcsolatom, ezért nagyon kell mostmár figyelnem arra, hogy mire költök, de kaján kívül másra nem is tudok, még félretenni sem. A barátom viszont jó helyre került, most már nagyon jól keres. De azt is érzem, hogy megváltozott. Ő venni akar 200 ezer forintos tévét, kocsit, motort, nem sajnál magára semmit. Nekem meg még régen megígérte, hogy majd venni fog nekem egy kutyát (mert 6 éve vágyok egyre), erre a fejemhez vágja, hogy nekem micsoda nagy igényeim vannak, ő nem fogja finanszírozni. Meg anno ő előfizette a WOW-ot, amivel van hogy nagyon nagyon néha játszok én is, erre ezt is a fejemhez vágja, hogy majd lemondja és megnézhetem magam, hát pff mintha nem is ő akarta volna annyira... De egyébként sem járok naponta szoliba, fodrászhoz, kozmetikushoz, anyámkínjához, mintha valami hű de nagy igényű nőcske lennék, aki két kézzel szórja a pénzt. Mégis úgy kezel. Az anyjától, aki egymaga nevelte fel is sajnál mindent. Pl javasoltam, hogy vehetne az anyukájának új ágyneműt mert amit használ már nagyon rossz, szakadt, meg azokat használja amiket még mi adtunk, hogy tegyék a kutya házába, mert annyira rossz volt már. Voltak 4 ezer forintért nagyon jók, de nem, ő 1000 forintért vett egy nagyon kemény, rossz műszálasat...


Szóval ilyenekre gondolok... Nekem ez annyira rossz, mert nem ilyennek ismertem meg, álmomban sem gondoltam volna, hogy a pénz így kifordítja önmagából... Van esély rá, hogy valahogy "vissza lehetne hozni" a régi énjét? Vagy ez már reménytelen...? :(


2014. júl. 15. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, sajnos ez már elég reménytelen
2014. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na amit most leírtál azt szerintem mond is el neki, hogy tisztában legyen a dolgokkal. ;)
2014. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég reménytelen és gáz is. :-S

Mi is szegénységben nőttünk fel, de nekem amint úgy van pénzem Anyu az első, ahogy gyerek koromban neki mi voltunk azok.

2014. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha olyan helyzetbe találja magát amikor rád kellene szorulnia,úgy tudasd vele akkor hogyan is viselkedett ő a tárgyalt életszakaszában. Tudod örökérbényű szabály: Ki mint vet úgy arat!
2014. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez most itt halt meg úgy ahogy van ha ilyen mértékű problémák vannak
2014. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

én sajnos tudom miről van szó...mi régen 1 szobás lakásban laktunk aztán átköltöztünk egy sokkal nagyobba mondhatni luxus körülmények közé...ezt apámnak sikerült megteremtenie, de arrogáns lett utána...miután széthullott a család emiatt rájött, hogy hoppá...szóval nem olyan egyszerű felnyitni az ember szemét ilyen téren...én szerencsés vagyok mert tudom milyen fent is és lent is...de nekem a pénz soha nem számított, sokkal boldogabb voltam amikor nem volt ekkora ház és nem választottak el a falak...lehet neki is valahogy az érzelmeire kéne hatnod, hogy belássa mi a fontos számára!


21F

2014. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
szerintem is ülj le vele, próbáld megbeszélni a dolgokat, ha még utána sem száll le a magas lóról, akkor jobb ha bekeményítesz
2014. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!