Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményre vagyok kíváncsi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményre vagyok kíváncsi! Kort és nemet is írjatok. Hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Rövid kis történet az enyém, megbeszéltük barátommal, hogy együtt leszünk 7végén, apukám bekavart és nem engedte mondtam barátomnak, erre ő csinált magának programot. A helyzet annyit változott hogy a szülök elmentek itthonról, szóltam neki hogy ez a helyzet. Mondta, hogy jó akkor jön szombat este(távkapcsi a miénk). Elmeséltem barátnőnek hogy mi a helyzet. Teljesen ki volt bukva hogy milyen b*nkó, hogy nem velem van.

Én úgy gondolom nincs igaza, jön csak később meg nekem is van dolgom amit addig meg tudok csinálni


2010. jan. 8. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

ha te is tudod, hogy nincs igaza akkor mi a gond? Tényleg nincs igaza a barátnődnek. Már programot csinált miért kéne felrúgnia. Menni fog csak később, nincs ebbe semmi rossz.


21/L

2010. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak ezen agyalok, azt mondta hogy nyugodtan jöhetne ma meg hogy ez rossz jel most télleg rossz jel?

Mert csak másnap jön

2010. jan. 8. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most tulképp mi a probléma?:) Nem kell azonnal ráérnie amikor csettintesz, tessék, neked is van dolgod. De ezt te is tudod. Jön, ez a lényeg.
2010. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és 22/L
2010. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem rossz jel! A rossz jel az lenne, ha nem is menne el hozzád. Barátnőd meg ne kavarjon! elhiszem, hogy jót akar, de ez nem segítség.
2010. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg ehhez az is hozzá tartozik hogy először vissza mondta csak miután apám nem engdte hogy itt aludjon utána csinálta programot
2010. jan. 8. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, sőt az rosszabb lenne, hogy ha úgy ugrál, ahogy fütyülsz, kinek kell egy papucs?! Megy és ez a lényeg, nincs itt baj!
2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és 21/L! (17:39)
2010. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat:)

Kell hogy legyen a barátaival is ne csak velem szerintem

2010. jan. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!